28 Октомври, 2016
1.3329
    ALK 5424    -0.11%     BESK 9270    3%     CEVI 601    19.48%     FUBT 1200    0%     GRNT 544.93    0.54%     KMB 2810.41    0.34%     MKSD 146    -2.67%     MPT 25033.25    0.13%     MTUR 3390    -0.16%     OHB 3986.36    0.05%     OKTA 2224.26    1.56%     PELK 500    0%     PKB 7501    4.18%     PPIV 32040    -0.19%     REPL 42000    0%     RMDEN15 92.5    0%     RZIZ 500    0%     SBT 1200    0%     SOLN 320    3.9%     SPAZ 12101    -3%     STB 691.11    2.69%     STBP 561    2.94%     STIL 63.64    -0.27%     TEL 265    1.53%     TNB 7749.6    -0.01%     UNI 789.51    -0.06%     VITA 8343    3%
Министерството за одбрана: Набавката на алкохол е за потреби на рестораните во Домот на АРМ, кампот „Свети Наум“ и Попова Шапка

Министерството за одбрана: Набавката на алкохол е за потреби на рестораните во Домот на АРМ, кампот „Свети Наум“ и Попова Шапка

ЗИМСКО СМЕТАЊЕ НА ВРЕМЕТО: Знаете ли како се поместуваат стрелките на Биг Бен?

ЗИМСКО СМЕТАЊЕ НА ВРЕМЕТО: Знаете ли како се поместуваат стрелките на Биг Бен?

ДИК ВО НОВИ ПРОБЛЕМИ: Исчезнале 40 печати од магацин

ДИК ВО НОВИ ПРОБЛЕМИ: Исчезнале 40 печати од магацин

НИШТО ВЕЌЕ НЕ НЕ ЧУДИ: Ученик во прва година претепан од професор

НИШТО ВЕЌЕ НЕ НЕ ЧУДИ: Ученик во прва година претепан од професор

Надлежните се правдаат: Не распишале тендер оти била итна санацијата на Обиколницата

Надлежните се правдаат: Не распишале тендер оти била итна санацијата на Обиколницата

Видео: Арнаудов ја „турка“ Народна кон ДПМНЕ, а во април тврдеше дека во коалиција се губи суверенитетот

Видео: Арнаудов ја „турка“ Народна кон ДПМНЕ, а во април тврдеше дека во коалиција се губи суверенитетот

Kuga – SUV против кој нема лек

Kuga – SUV против кој нема лек

Над 200 илјади пензионери живеат со пензии од 7000 до 15 000 денари!

Над 200 илјади пензионери живеат со пензии од 7000 до 15 000 денари!

ДУИНГ БИЗНИС И РЕАЛНОСТА: Дојдете во Македонија да видите колку е лесно да се води бизнис!

ДУИНГ БИЗНИС И РЕАЛНОСТА: Дојдете во Македонија да видите колку е лесно да се води бизнис!

Најнови вести

Министерството за одбрана: Набавката на алкохол е за потреби на рестораните во Домот на АРМ, кампот „Свети Наум“ и Попова Шапка

27 Октомври, 2016

Министерството за одбрана на Република Македонија во однос на информациите кои за набавка на алкохол во износ од околу 80 илјади евра тврдат дека се работи за алкохол на потребите на рестораните во Домот на АРМ, кампот „Свети Наум“ и Попова Шапка. Во

ЗИМСКО СМЕТАЊЕ НА ВРЕМЕТО: Знаете ли како се поместуваат стрелките на Биг Бен?

ЗИМСКО СМЕТАЊЕ НА ВРЕМЕТО: Знаете ли како се поместуваат стрелките на Биг Бен?

ДИК ВО НОВИ ПРОБЛЕМИ: Исчезнале 40 печати од магацин

ДИК ВО НОВИ ПРОБЛЕМИ: Исчезнале 40 печати од магацин

ВОДЕЧКА СИЛА ВО ПРОИЗВОДСТВО НА НАФТА: Четири причини поради кои Русија е толку успешна!

ВОДЕЧКА СИЛА ВО ПРОИЗВОДСТВО НА НАФТА: Четири причини поради кои Русија е толку успешна!

Проблематичната Дојче Банка изненади со добивка

Проблематичната Дојче Банка изненади со добивка

НИШТО ВЕЌЕ НЕ НЕ ЧУДИ: Ученик во прва година претепан од професор

НИШТО ВЕЌЕ НЕ НЕ ЧУДИ: Ученик во прва година претепан од професор