24 Јануари, 2018
0.4666
    ALK 7791.42    1.09%     FERS 56000    0%     GRNT 830    0%     KMB 3089.5    0.29%     MPOL 255    -9.65%     MPT 28001.2    -2.96%     MTUR 4282    2.98%     OKTA 3420    6.88%     PPIV 37500    0%     RMDEN16 94.5    0%     SBT 2100.85    1%     STIL 150    0.14%     TNB 13299.93    0.54%     TTK 998.57    2.55%     ZILU 212    6%     ZPKO 2706.43    0.24%

Хуманитарна акција на Фчерашни: Да и помогнеме на Силвана Бонева!

Објавено во: Стил 18 Декември, 2017

Го игра ли ороводецот последниот круг, дознајте последни од „Фчерашни новости“ кои неделава известуваат ексклузивно од играорното друштво „Вландовскиот конгрес“. Екипата ги посети и традиционалните и надалеку познати македонски Денови на загадениот воздух.


Еве што друго донесе вчерашната епизода 12, која веќе може да се погледне и на „Јутјуб“:

-  Ексклузивно интервју на Фчерашни со Баба Рада за реформите во здравството

-  Што чај пие премиерот?

-  Што кажа опозицијата за загадениот воздух?

-  Хуманитарна акција на Фчерашни: Да и помогнеме на Силвана Бонева!

Додека ја чекате следната недела, не ја пропуштајте можноста и да ГЛАСАТЕ за тоа која песна  следно „Фчерашни новости“ да ви ја уништат. По „Хелоу“, „Македонијо, како си“ и „Депресито“ следува уште еден хит во соработка со „Сити радио“, „Метрополис“, „Клуб ФМ“ и „Бубамара“.

Дајте го својот глас на следниот линк: https://www.facebook.com/FcerasniNovosti/photos/a.1536179290021364.1073741828.1534804973492129/1776010662704891/?type=3&theaterМожеби ќе ве интересира

ВОДИТЕЛКАТА АЛЕКСАНДРА ВЕЛИНОВА Е ЗАШТИТНО ЛИЦЕ НА САЕМОТ ЗА ВЕНЧАВКИ: Љубовта од сопругот ме прави принцеза

ВОДИТЕЛКАТА АЛЕКСАНДРА ВЕЛИНОВА Е ЗАШТИТНО ЛИЦЕ НА САЕМОТ ЗА ВЕНЧАВКИ: Љубовта од сопругот ме прави принцеза

ОДБЕЛЕЖУВАЊЕ НА РОДЕНДЕНОТ: Интимен концерт во чест на Тоше

ОДБЕЛЕЖУВАЊЕ НА РОДЕНДЕНОТ: Интимен концерт во чест на Тоше

МЛАДАТА ПЕЈАЧКА САРА ГИГОВА УСПЕШНО КОТИРА НА НАТПРЕВАРОТ „ПИНК ЅВЕЗДИЧКИ“: Жирито препозна дека сме братучетки со Антониа

МЛАДАТА ПЕЈАЧКА САРА ГИГОВА УСПЕШНО КОТИРА НА НАТПРЕВАРОТ „ПИНК ЅВЕЗДИЧКИ“: Жирито препозна дека сме братучетки со Антониа

Како да ги завршите сите обврски за половина време?

Како да ги завршите сите обврски за половина време?

ОПУШТЕНА СРЕДБА НА НЕКОГАШНОТО ДУО АНДРИЈАНА АЛАЧКИ И ИРЕНА СПАСОВСКА: Не сме скарани како што мислат

ОПУШТЕНА СРЕДБА НА НЕКОГАШНОТО ДУО АНДРИЈАНА АЛАЧКИ И ИРЕНА СПАСОВСКА: Не сме скарани како што мислат

Интервју Ида Протугер Вељковиќ: Докторот ми рече „нема надеж“, но јас решив да се борам

Интервју Ида Протугер Вељковиќ: Докторот ми рече „нема надеж“, но јас решив да се борам

ЖЕНСКИ МУАБЕТ СО ЕДИНА МУСА, КОШАРКАРКА И ФИТНЕС ШАМПИОН: Сексапилот ми е само плус

ЖЕНСКИ МУАБЕТ СО ЕДИНА МУСА, КОШАРКАРКА И ФИТНЕС ШАМПИОН: Сексапилот ми е само плус

Отворено со Маја Величкова: Најдобро што знам, љубовта да ја растам

Отворено со Маја Величкова: Најдобро што знам, љубовта да ја растам

ОТВОРЕНО СО ПЕЈАЧКАТА РОСАНА САРИЌ-ТОДОРОВСКА: Без Маријана, душата ми е на половина

ОТВОРЕНО СО ПЕЈАЧКАТА РОСАНА САРИЌ-ТОДОРОВСКА: Без Маријана, душата ми е на половина