17 Јануари, 2017
0.3483
    ALK 5400    0%     BESK 10899.54    1.82%     CEVI 800    6.67%     FERS 43000    2.38%     GRNT 609.56    0.01%     KMB 3000.49    0.44%     MPT 28694.5    1.35%     OKTA 2400    0%     PPIV 34900    1.2%     REPL 43000    0%     RMDEN15 94    0%     RZUS 98.88    5.19%     SBT 1300    0%     STB 876.6    1.91%     STIL 88.94    3.42%     TEL 256    -1.54%     TPLF 1050    -2.92%     TRPS 1500    0%     TTK 721    3%     UNI 1040    0%     VITA 8960    -0.44%     ZPKO 2500    0%

Македонија

Дел од патиштата проодни, а дел завеани

Дел од патиштата проодни, а дел завеани

11 Јануари, 2017

(ВИДЕО) ЕПИСКОП СТОБИСКИ ДАВИД (НИНОВ) ЗА ФАКТОР24: Никогаш не сум фрлал клетви врз новинарите

(ВИДЕО) ЕПИСКОП СТОБИСКИ ДАВИД (НИНОВ) ЗА ФАКТОР24: Никогаш не сум фрлал клетви врз новинарите

11 Јануари, 2017

(ВИДЕО) Клик Плус: Касами и Села во ново „жешко“ интервју-Ќе коалицираат ли со Груевски ако им понуди?

(ВИДЕО) Клик Плус: Касами и Села во ново „жешко“ интервју-Ќе коалицираат ли со Груевски ако им понуди?

11 Јануари, 2017

СЈО е искрата која ја разгорува љубовта меѓу Груевски и Ахмети

СЈО е искрата која ја разгорува љубовта меѓу Груевски и Ахмети

11 Јануари, 2017

КОРИСНО: Зимски совети за безбедност на пешаците во сообраќајот

КОРИСНО: Зимски совети за безбедност на пешаците во сообраќајот

11 Јануари, 2017

ПОПОСКИ СО ОСУДА КОН РАМА: Соседите да не се мешаат во нашите работи и да не поставуваат мини кои кријат ризици за сите

ПОПОСКИ СО ОСУДА КОН РАМА: Соседите да не се мешаат во нашите работи и да не поставуваат мини кои кријат ризици за сите

11 Јануари, 2017

СТОП КАЈ ЕВЗОНИ: 10 часа Грција не пушта товарни возила-блокирани над 70 камиони

СТОП КАЈ ЕВЗОНИ: 10 часа Грција не пушта товарни возила-блокирани над 70 камиони

11 Јануари, 2017

СДСМ не прифаќа криминална Влада, ВМРО-ДПМНЕ им порачува да не си прават приказни

СДСМ не прифаќа криминална Влада, ВМРО-ДПМНЕ им порачува да не си прават приказни

11 Јануари, 2017

СЕ МНОЖАТ ЖРТВИТЕ НА СМРЗНУВАЊЕ: Тројца починати од студ во земјава!

СЕ МНОЖАТ ЖРТВИТЕ НА СМРЗНУВАЊЕ: Тројца починати од студ во земјава!

11 Јануари, 2017

Сузана Стефановиќ: Синдикалното клопче почна да се одмотува, нема сопирање!

Сузана Стефановиќ: Синдикалното клопче почна да се одмотува, нема сопирање!

11 Јануари, 2017

Каде беше најстудено утрово и каде има најмногу снег?

Каде беше најстудено утрово и каде има најмногу снег?

11 Јануари, 2017

Ахмети не се „дава“ лесно, платформата неизбежна - Се е можно за коалиција, па дури и нови избори

Ахмети не се „дава“ лесно, платформата неизбежна - Се е можно за коалиција, па дури и нови избори

11 Јануари, 2017

Коалиционите партнери на Груевски негодуваат за платформата на Албанците

Коалиционите партнери на Груевски негодуваат за платформата на Албанците

10 Јануари, 2017

Како Вајгл ја коментира изјавата на Дачиќ за Македонија?

Како Вајгл ја коментира изјавата на Дачиќ за Македонија?

10 Јануари, 2017

СЈО: Очекуваме продолжување на мандатот и изгласување на Законот за заштитени сведоци

СЈО: Очекуваме продолжување на мандатот и изгласување на Законот за заштитени сведоци

10 Јануари, 2017

Видео Фактор24: Епископ Стобиски - Тешко е да се разговара кога ви се закануваат со затвор

Видео Фактор24: Епископ Стобиски - Тешко е да се разговара кога ви се закануваат со затвор

10 Јануари, 2017

СНЕГОТ ГИ ОТЕЖНУВА УСЛОВИТЕ: АМСМ со нови забрани за сообраќај!

СНЕГОТ ГИ ОТЕЖНУВА УСЛОВИТЕ: АМСМ со нови забрани за сообраќај!

10 Јануари, 2017

Мандаторот Груевски ги стартуваше преговорите

Мандаторот Груевски ги стартуваше преговорите

10 Јануари, 2017