17 Јануари, 2017
0.3398
    ALK 5400    0%     BESK 10899.54    1.82%     CEVI 800    6.67%     FERS 43000    2.38%     GRNT 609.56    0.01%     KMB 3000.49    0.44%     MPT 28694.5    1.35%     OKTA 2400    0%     PPIV 34900    1.2%     REPL 43000    0%     RMDEN15 94    0%     RZUS 98.88    5.19%     SBT 1300    0%     STB 876.6    1.91%     STIL 88.94    3.42%     TEL 256    -1.54%     TPLF 1050    -2.92%     TRPS 1500    0%     TTK 721    3%     UNI 1040    0%     VITA 8960    -0.44%     ZPKO 2500    0%

Македонија

Видео Клик Плус: Ќе коалицира ли Ахмети со Груевски, или можни се изненадувања?

Видео Клик Плус: Ќе коалицира ли Ахмети со Груевски, или можни се изненадувања?

10 Јануари, 2017

(ГАЛЕРИЈА) ПАЗИ СЕ ЛИЗГА: Нов снег врз замрзнатите тротоарски лизгалишта!

(ГАЛЕРИЈА) ПАЗИ СЕ ЛИЗГА: Нов снег врз замрзнатите тротоарски лизгалишта!

10 Јануари, 2017

Неизвесен период за мандатарот: На кој најпрво Груевски ќе му фрли јадица?

Неизвесен период за мандатарот: На кој најпрво Груевски ќе му фрли јадица?

10 Јануари, 2017

СДСМ упорни дека оваа власт е во заминување - Знае ли Заев нешто што ние не?

СДСМ упорни дека оваа власт е во заминување - Знае ли Заев нешто што ние не?

10 Јануари, 2017

ВРЕМЕ: До кога ќе не држат поларните температури и снег?

ВРЕМЕ: До кога ќе не држат поларните температури и снег?

10 Јануари, 2017

АМСМ: Забрана за камиони на Стража, Плетвар, Ѓавато, Пресека, Маврово - Дебар

АМСМ: Забрана за камиони на Стража, Плетвар, Ѓавато, Пресека, Маврово - Дебар

10 Јануари, 2017

Груевски потврди дека ќе има големи кадровски промени по незадоволството кај членството

Груевски потврди дека ќе има големи кадровски промени по незадоволството кај членството

09 Јануари, 2017

Најнови информации од АМСМ - Кои патишта се блокирани и непроодни

Најнови информации од АМСМ - Кои патишта се блокирани и непроодни

09 Јануари, 2017

Видео: Може да се скија и низ улиците на Велес

Видео: Може да се скија и низ улиците на Велес

09 Јануари, 2017

Мерсел Биљали: Со прифаќањето на мандатот, Груевски скокна во празен базен

Мерсел Биљали: Со прифаќањето на мандатот, Груевски скокна во празен базен

09 Јануари, 2017

Уште една жртва на поларниот студ - почина струмичанец

Уште една жртва на поларниот студ - почина струмичанец

09 Јануари, 2017

ОЧЕКУВАЊА НА ЕУ ЗА МАКЕДОНИЈА: Брзо формирање Влада, но и реформи

ОЧЕКУВАЊА НА ЕУ ЗА МАКЕДОНИЈА: Брзо формирање Влада, но и реформи

09 Јануари, 2017

Неколку партии одбија коалиција со Груевски: Молк од ДУИ и СДСМ

Неколку партии одбија коалиција со Груевски: Молк од ДУИ и СДСМ

09 Јануари, 2017

(ФОТО) Груевски официјално нов мандатар-Неизвесна новата Влада!

(ФОТО) Груевски официјално нов мандатар-Неизвесна новата Влада!

09 Јануари, 2017

Груевски го има мандатот, но влада без ВМРО-ДПМНЕ отвара опасни сценарија?

Груевски го има мандатот, но влада без ВМРО-ДПМНЕ отвара опасни сценарија?

09 Јануари, 2017

Ќе се обиде ли Груевски по секоја цена да состави Влада?

Ќе се обиде ли Груевски по секоја цена да состави Влада?

09 Јануари, 2017

ОЧЕКУВАНО: Иванов најави-Груевски го добива мандатот денеска

ОЧЕКУВАНО: Иванов најави-Груевски го добива мандатот денеска

09 Јануари, 2017

ЕЛЕМ СМИРУВА: Увезената струја нема да влијае врз цената на електричната енергија за домаќинствата

ЕЛЕМ СМИРУВА: Увезената струја нема да влијае врз цената на електричната енергија за домаќинствата

09 Јануари, 2017