22 Ноември, 2017
0.9734
    ALK 7231.17    -1.62%     BESK 10300    0%     GRNT 808.46    0.93%     KJUBI 1400    0%     KMB 2697.06    -0.11%     MPT 26306.88    -2.2%     OKTA 2530    -8.1%     RMDEN14 92.2    -2.95%     RZLV 45    0%     RZTK 450    1.81%     RZUS 106    -3.64%     SBT 1987    -9.86%     TNB 13500    0%     TPLF 1605.19    -0.11%     TTK 803.72    -1.5%     ZPKO 2601    0.04%

Мои пари

Со нов договор од „Близу“ до бесплатен рутер

Со нов договор од „Близу“ до бесплатен рутер

04 Јуни, 2013

Нова Вип тарифа за 1 денар кон сите мрежи

Нова Вип тарифа за 1 денар кон сите мрежи

04 Јуни, 2013

Доколку без билет се возите во автобусите на ЈСП ќе платите казна од 75 евра

Доколку без билет се возите во автобусите на ЈСП ќе платите казна од 75 евра

04 Јуни, 2013

Златни медали за вина на „Тиквеш“ во Словачка

Златни медали за вина на „Тиквеш“ во Словачка

04 Јуни, 2013

„Seavus“ го одбележа Меѓународниот ден на детето

„Seavus“ го одбележа Меѓународниот ден на детето

03 Јуни, 2013

Пеш преку Табановце, скопјанец сакал да пренесе над 90 илјади евра

Пеш преку Табановце, скопјанец сакал да пренесе над 90 илјади евра

03 Јуни, 2013

Ракомет и одбојка за Скопјани – без пари на градските плажи

Ракомет и одбојка за Скопјани – без пари на градските плажи

03 Јуни, 2013

Атлантик Група со свој придонес во големата еколошка акција на Пакомак, радио Буба Мара и скопските општини

Атлантик Група со свој придонес во големата еколошка акција на Пакомак, радио Буба Мара и скопските општини

03 Јуни, 2013

Намален бројот на лажни азиланти од Македонија

Намален бројот на лажни азиланти од Македонија

03 Јуни, 2013

Отворени спортските игралишта на песок

Отворени спортските игралишта на песок

03 Јуни, 2013

Конкурсот за финансирање програми и проекти од културата ќе биде објавен на есен

Конкурсот за финансирање програми и проекти од културата ќе биде објавен на есен

03 Јуни, 2013

Антибиотик на Алкалоид за прв пат во Германија, Франција и Австрија

Антибиотик на Алкалоид за прв пат во Германија, Франција и Австрија

03 Јуни, 2013

Прекин на струјата утре во делови од Кондово, Шутка, Ѓорче и Волково

Прекин на струјата утре во делови од Кондово, Шутка, Ѓорче и Волково

02 Јуни, 2013

Втора донаторска конференција, се збираат пари за црквата „Св. Константин и Елена“

Втора донаторска конференција, се збираат пари за црквата „Св. Константин и Елена“

02 Јуни, 2013

Се намалува бројот на деца во згрижувачките семејства

Се намалува бројот на деца во згрижувачките семејства

01 Јуни, 2013

Среде бел ден ограбен скопјанец, носел 15 илјади евра во ташна

Среде бел ден ограбен скопјанец, носел 15 илјади евра во ташна

01 Јуни, 2013

Растат средношколските стипендии за 500 денари месечно

Растат средношколските стипендии за 500 денари месечно

01 Јуни, 2013

Со хуманитарна акција Битолска млекара го одбележа светскиот ден на млекото

Со хуманитарна акција Битолска млекара го одбележа светскиот ден на млекото

01 Јуни, 2013