17 Јануари, 2017
0.3569
    ALK 5400    0%     BESK 10899.54    1.82%     CEVI 800    6.67%     FERS 43000    2.38%     GRNT 609.56    0.01%     KMB 3000.49    0.44%     MPT 28694.5    1.35%     OKTA 2400    0%     PPIV 34900    1.2%     REPL 43000    0%     RMDEN15 94    0%     RZUS 98.88    5.19%     SBT 1300    0%     STB 876.6    1.91%     STIL 88.94    3.42%     TEL 256    -1.54%     TPLF 1050    -2.92%     TRPS 1500    0%     TTK 721    3%     UNI 1040    0%     VITA 8960    -0.44%     ZPKO 2500    0%

Мои пари

Жито со осумнаесетти маркет во Скопје

Жито со осумнаесетти маркет во Скопје

28 Декември, 2016

Кроација осигурување/неживот им подели Новогодишни подароци на децата од одделението за Хематологија и Онкологија на Универзитетската клиника за детски болести

Кроација осигурување/неживот им подели Новогодишни подароци на децата од одделението за Хематологија и Онкологија на Универзитетската клиника за детски болести

28 Декември, 2016

Гевгелија го подобри водоснабдувањето со средства од Јапонија

Гевгелија го подобри водоснабдувањето со средства од Јапонија

27 Декември, 2016

Подгответе се да ја поминете зимата во сопствен стан во Маврово

Подгответе се да ја поминете зимата во сопствен стан во Маврово

27 Декември, 2016

Елколект со награден караван одбележа успешен крај на наградната игра „ДА РЕЦИКЛИРАМЕ И ДА СЕ НАГРАДУВАМЕ

Елколект со награден караван одбележа успешен крај на наградната игра „ДА РЕЦИКЛИРАМЕ И ДА СЕ НАГРАДУВАМЕ"

27 Декември, 2016

Се одржа традиционалниот новогодишен базар на Посебното основно училиште „Д-р Златан Сремец“

Се одржа традиционалниот новогодишен базар на Посебното основно училиште „Д-р Златан Сремец“

27 Декември, 2016

Недела на празнични донации на ЕВН Македонија

Недела на празнични донации на ЕВН Македонија

26 Декември, 2016

Новогодишна донација од ОКТА – интерактивни табли за училиштата Иднина и Златан Сремец

Новогодишна донација од ОКТА – интерактивни табли за училиштата Иднина и Златан Сремец

26 Декември, 2016

Преку МКБ проверете ги вашите обврски, пред да ги провери извршител!

Преку МКБ проверете ги вашите обврски, пред да ги провери извршител!

26 Декември, 2016

Најквалитетни материјали се искористени за сигурност и безбедност на Скај Сити облакодерите

Најквалитетни материјали се искористени за сигурност и безбедност на Скај Сити облакодерите

24 Декември, 2016

Подобрена безбедноста на складот за оружје „Еребино“

Подобрена безбедноста на складот за оружје „Еребино“

23 Декември, 2016

Комплетирана донацијата од Жито Лукс на детското одделение во Кумановската болница

Комплетирана донацијата од Жито Лукс на детското одделение во Кумановската болница

23 Декември, 2016

Нашите желби и ветувања за безбедност во сообраќајот во новата година

Нашите желби и ветувања за безбедност во сообраќајот во новата година

23 Декември, 2016

МЕР: За пет години го изеде сопствениот капитал, вработува 18 луѓе, нема приходи и живее од донации од Владата

МЕР: За пет години го изеде сопствениот капитал, вработува 18 луѓе, нема приходи и живее од донации од Владата

23 Декември, 2016

Со донации од Владата во 2015 година МЕР одвај ги покрил трошоците за бруто плати на вработени чиј број во лани пораснал за 64 отсто во однос на 2014 година иако фирмата нема ниту денар приход од основна дејност.

Плодна година за суровините и енергенсите

Плодна година за суровините и енергенсите

23 Декември, 2016

Почувствувајте ја зимската приказна во Skopje City Mall

Почувствувајте ја зимската приказна во Skopje City Mall

22 Декември, 2016

Капитал Банка го одбележа 20 годишното постоење на македонскиот пазар

Капитал Банка го одбележа 20 годишното постоење на македонскиот пазар

22 Декември, 2016

(ФОТО) Пронајдена најстарата Fiesta во Македонија

(ФОТО) Пронајдена најстарата Fiesta во Македонија

22 Декември, 2016