21 Ноември, 2017
0.4341
    ADIN 540    -1.82%     ALK 7350    -0.51%     BESK 10300    0%     CEVI 912    0%     FERS 57750    -2.94%     GRNT 801    -2.95%     KJUBI 1400    -2.78%     KMB 2700    0%     LOTO 600    0%     MPT 26900    -0.37%     MTUR 4224    3%     OHB 4851.54    -0.17%     REPL 54800    0.37%     RMDEN11 96    -0.62%     RMDEN13 96.4    1.47%     RMDEN15 95    0.05%     STBP 600    -0.17%     TETE 1938    4.76%     TNB 13500    -0.01%     TTK 816    0.38%     UNI 1905    0%     ZPKO 2600    -2%

ОГЛАСИ: Вработуваат домашни и странски фирми

Објавено во: Финансии 07 Ноември, 2017

Во соработка со Факултети.мк ви пренесуваме неколку огласи за работа.

И домашни и странски фирми бараат работници.

- Отворено е ново работно место во ЛЕОРОН! За канцелариите во Скопје се бара...Огласот е овде

- Потребна е куќна помошничка со целосно работно време-Аплицирајте тука.

-Можност за вработување во Сеавус преку талент програмата од областа на вгнездени технологии-Детали овде.

- Оглас за Delphi програмер-Огласот е на овој линк

-Вработување во Пивара Скопје! Минимална бруто-плата: 60.000,00 денари-Детали околу огласот може да најдете овде

- Вработување во Џонсон Мети - Financial Planning and Analysis Specialist (Специјалист за финансиско планирање и анализа)-Аплицирајте тука

-Оглас за платена практикантска работа во Цементарница УСЈЕ АД Скопје ГРУПАЦИЈА ТИТАН-Информирајте се на овој линк

-СОЗР на Влада на Р.Македонија вработува! Нето плата: 83.540,00 денари-Оглас тука.

Можеби ќе ве интересира

Тој е најмладиот милијардер на светот кој сам го стекнал богатството

Тој е најмладиот милијардер на светот кој сам го стекнал богатството

Правило од 5 минути што ќе ги направи вашите колегијални состаноци попродуктивни

Правило од 5 минути што ќе ги направи вашите колегијални состаноци попродуктивни

Сигурната плата ја заменила со бизнис од соништата

Сигурната плата ја заменила со бизнис од соништата

Завршен настан од твининг проектот на министерството за финансии

Завршен настан од твининг проектот на министерството за финансии

ШТО СМИСЛИ СЕГА СОРОС: Продава едни, купува други акции

ШТО СМИСЛИ СЕГА СОРОС: Продава едни, купува други акции

Соништата на Маск паднаа во вода: Белата куќа го блокира проектот на векот

Соништата на Маск паднаа во вода: Белата куќа го блокира проектот на векот

Зошто „ФЕНИ“ не е на листата на најголеми должници на УЈП објавена пред 5 дена?

Зошто „ФЕНИ“ не е на листата на најголеми должници на УЈП објавена пред 5 дена?

КУПУВАЈ ЕВТИНО, ПРОДАВАЈ СКАПО: Книговодител заработува милиони

КУПУВАЈ ЕВТИНО, ПРОДАВАЈ СКАПО: Книговодител заработува милиони

3 знаци дека всушност се плашите од успех

3 знаци дека всушност се плашите од успех