19 Февруари, 2018
0.5921
    ALK 7932.13    -0.83%     CKB 600    15.38%     GRNT 810.5    -1.16%     KMB 3397.19    2.23%     LOZP 2400    14.29%     MPT 29500    0%     MTUR 4200    0.02%     OKTA 3600    -2.7%     RMDEN16 94.8    0%     RZIT 20    0%     RZLV 50    -5.66%     SLAV 3600    -40.98%     TETE 2236.02    3.04%     ZPKO 2812    -1.22%

Огласи за работа: Вработуваат Македонско село, Мепсо ...

Објавено во: Финансии 22 Јануари, 2018

Во соработка со Факултети.мк ви пренесуваме неколку активни огласи за работа. 

Доколку моментално немате, а сте во потрага за работа, ние ви ги препорачуваме следниве огласи:

*Оглас за вработување во Македонско Село-Погледнете го огласот тука.

* Оглас за вработување во „Xessable“! Се бара: QA engineer-Повеќе детали читајте овде.

*Германската шпедиција Albert Craiss GmbH & Co. KG вработува во Македонија-Апликациите се праќаат тука.

*Оглас за вработување во Микросам... Отворени се 11 (единаесет) работни места-огласот е на овој линк.

*Оглас за вработување во АД МЕПСО...Отворени се 9 работни места со плата до 45.300 денари-читајте детали тука.

Повеќе огласи за вработување ќе најдете на Факултети.мк тука.

Можеби ќе ве интересира

Тевдовски со нов закон ќе овозможи среднорочно планирање на буџетот

Тевдовски со нов закон ќе овозможи среднорочно планирање на буџетот

Сите ги забрануваат, само Швајцарија ги прифаќа криптовалутите

Сите ги забрануваат, само Швајцарија ги прифаќа криптовалутите

Како шефот да биде пријател со вработените но да не ја поминува границата

Како шефот да биде пријател со вработените но да не ја поминува границата

Источна Европа се свртува кон роботизација поради недостигот на работници

Источна Европа се свртува кон роботизација поради недостигот на работници

ЕКОНОМСКИ ДВИГАТЕЛИ НА СВЕТОТ И КЛУЧНИ УРБАНИ ЦЕНТРИ: Ова се најбогатите градови во светот

ЕКОНОМСКИ ДВИГАТЕЛИ НА СВЕТОТ И КЛУЧНИ УРБАНИ ЦЕНТРИ: Ова се најбогатите градови во светот

Litecoin направи камбек по сомнителната најава за кеш исплата

Litecoin направи камбек по сомнителната најава за кеш исплата

БАРААТ ПОШТАРИ: Нудат плати од 1000 евра

БАРААТ ПОШТАРИ: Нудат плати од 1000 евра

ИМ ПОДАРУВАЛЕ ПО 560 ЕВРА МЕСЕЧНО: Eве што граѓаните направиле со парите

ИМ ПОДАРУВАЛЕ ПО 560 ЕВРА МЕСЕЧНО: Eве што граѓаните направиле со парите

Пет „мали„ работи на кои многу трошиме

Пет „мали„ работи на кои многу трошиме