24 Октомври, 2017
0.3859
    ALK 7595.8    0.62%     BESK 11000.07    -0.92%     KMB 2800    -0.01%     MKSD 232    0%     MPT 28032.26    -0.95%     OHB 5367.09    -1.52%     REPL 52500    -0.23%     RZLV 45    0%     RZUS 129    1.57%     SBT 2180    -2.64%     STB 940.91    -0.33%     STBP 680    0%     TEL 274.5    0.92%     TNB 13300    -1.48%     TTK 828    0.12%

Регенеративен гел со екстракт од полжав Cell 1 на Swiss Medical Products

Објавено во: Мои пари, Стил 09 Октомври, 2017

Вашата кожа го заслужува најдоброто.

Cell-1 е транспарентен не-масен гел за сите видови на кожа без несакани ефекти, благодарение на природните состојки. Покрај екстрактот од полжав, Cell-1 содржи и рунолист (Leontopodium Alpinum Water) – алпски бисер, билка со преубав изглед на ѕвезда. Богат извор на заштитни молекули ( витамини Ц и Е ), танин со антиинфламаторен и смирувачки ефект. Штити од UV зрачење, ги регенерира и зајакнува клетките на кожата.

Се препорачува за регенерација на кожата на лицето и телото во случај на појава на акни, проширени пори, брчки, отпуштена кожа, хиперпигментација, како и изгоретини и лузни. 

Можете да го пронајдете во аптеките ширум Македонија.

Можеби ќе ве интересира

СВЕТСКИОТ ГОТВАЧКИ ВРВ ЌЕ СЕ НАТПРЕВАРУВА ВО СТРУМИЦА

СВЕТСКИОТ ГОТВАЧКИ ВРВ ЌЕ СЕ НАТПРЕВАРУВА ВО СТРУМИЦА

Македонските инженери дел од моторот што ја движи Европската унија

Македонските инженери дел од моторот што ја движи Европската унија

Стојанче Стоилов ги поддржа активностите на кампањата Јас внимавам

Стојанче Стоилов ги поддржа активностите на кампањата Јас внимавам

Секој коктел раскажува приказна

Секој коктел раскажува приказна

Кампари ја лансира кампањата “The Red Diaries”

Кампари ја лансира кампањата “The Red Diaries”

Самсунг ја зголеми мобилноста за глобалната работна сила со збогатениот Галакси Таб Актив2 – подобрениот таблет оптимизиран за деловна употреба

Самсунг ја зголеми мобилноста за глобалната работна сила со збогатениот Галакси Таб Актив2 – подобрениот таблет оптимизиран за деловна употреба

Добротворна трка - Донирај за луѓето кои живеат со ХИВ

Добротворна трка - Донирај за луѓето кои живеат со ХИВ

Нова кампања на РСБСП и РК Вардар „Добредојдовте во земјата на шампионите - Вози Одговорно“!

Нова кампања на РСБСП и РК Вардар „Добредојдовте во земјата на шампионите - Вози Одговорно“!

(Р)еволуција на Кампари календарот

(Р)еволуција на Кампари календарот