24 Јануари, 2018
0.4000
    ALK 7707.16    0.11%     BESK 9518    -4.73%     FERS 56000    0%     GRNT 830    0%     KMB 3080.48    -1.77%     MPT 28856.12    -0.18%     PPIV 37500    0%     RMDEN13 96    0%     RMDEN16 94.5    0%     SBT 2080    2.97%     STBP 600    0%     STIL 149.79    -2.73%     TEL 284.57    0.55%     TIKV 153    0%     TTK 973.78    2.5%     UNI 1999.2    -0.04%     VITA 7562    7.08%

Стил

Виртуелна прошетка:Ова е најскапата куќа на продажба во САД!

Виртуелна прошетка:Ова е најскапата куќа на продажба во САД!

05 Февруари, 2013

Иванов му подари шарпланинец на емирот од Катар, што доби за возврат?

Иванов му подари шарпланинец на емирот од Катар, што доби за возврат?

05 Февруари, 2013

Кинески полицаец поседува 192 куќи!

Кинески полицаец поседува 192 куќи!

05 Февруари, 2013

Десет причини поради кои не сте богати

Десет причини поради кои не сте богати

05 Февруари, 2013

Во градот каде што беше убиен Осама бин Ладен се гради забавен комплекс

Во градот каде што беше убиен Осама бин Ладен се гради забавен комплекс

05 Февруари, 2013

Пол Мејсон ослабна, но Британија троши по 30 милиони фунти годишно за дебелината!

Пол Мејсон ослабна, но Британија троши по 30 милиони фунти годишно за дебелината!

04 Февруари, 2013

Факти за Фејсбук: Денеска го слави 9-тиот роденден!

Факти за Фејсбук: Денеска го слави 9-тиот роденден!

04 Февруари, 2013

Чешкиот претседател Клаус ќе зема пензија од 6.000 евра

Чешкиот претседател Клаус ќе зема пензија од 6.000 евра

04 Февруари, 2013

Кина рај за фалсификатори: Еве ги 10-те најчесто запленувани производи на граница!

Кина рај за фалсификатори: Еве ги 10-те најчесто запленувани производи на граница!

03 Февруари, 2013

Луксуз за народот: Кој е Сваровски!?

Луксуз за народот: Кој е Сваровски!?

03 Февруари, 2013

ФОТО: Погледнете како изгледаат канцелариите на успешните!

ФОТО: Погледнете како изгледаат канцелариите на успешните!

02 Февруари, 2013

САД блокираше договор од 20 милијарди долари за Американците да пијат поевтино пиво

САД блокираше договор од 20 милијарди долари за Американците да пијат поевтино пиво

02 Февруари, 2013

Бил Гејтс: Стив Џобс отсекогаш беше поголем фраер од мене!

Бил Гејтс: Стив Џобс отсекогаш беше поголем фраер од мене!

02 Февруари, 2013

Фото: „Недопрен Тибет“ – најпродаван свеж воздух во Кина

Фото: „Недопрен Тибет“ – најпродаван свеж воздух во Кина

01 Февруари, 2013

За 25 фунти поглед на цел Лондон, овде е највисокиот облакодер во Западна Европа!

За 25 фунти поглед на цел Лондон, овде е највисокиот облакодер во Западна Европа!

01 Февруари, 2013

ФОТО: Алиша Кис- нов директор во BlackBerry

ФОТО: Алиша Кис- нов директор во BlackBerry

01 Февруари, 2013

Ова е најголемиот хотел во светот, ама досега немал ниту еден гостин!

Ова е најголемиот хотел во светот, ама досега немал ниту еден гостин!

01 Февруари, 2013

Романците контра Британците: Пивото ни е поевтино, а жените посекси!

Романците контра Британците: Пивото ни е поевтино, а жените посекси!

31 Јануари, 2013