17 Јануари, 2017
0.3289
    ALK 5400    0%     BESK 10899.54    1.82%     CEVI 800    6.67%     FERS 43000    2.38%     GRNT 609.56    0.01%     KMB 3000.49    0.44%     MPT 28694.5    1.35%     OKTA 2400    0%     PPIV 34900    1.2%     REPL 43000    0%     RMDEN15 94    0%     RZUS 98.88    5.19%     SBT 1300    0%     STB 876.6    1.91%     STIL 88.94    3.42%     TEL 256    -1.54%     TPLF 1050    -2.92%     TRPS 1500    0%     TTK 721    3%     UNI 1040    0%     VITA 8960    -0.44%     ZPKO 2500    0%

Стил

(ВИДЕО) СОВЕТ НА ЕКСПЕРТИ: Погледнете како Финците се облекуваат на минусни температури!

(ВИДЕО) СОВЕТ НА ЕКСПЕРТИ: Погледнете како Финците се облекуваат на минусни температури!

11 Јануари, 2017

РАБОТИ КОИ НЕ МОЖЕТЕ ДА ГИ ПРОМЕНИТЕ: Луѓето често се неблагодарни, затоа престанете да им угодувате!

РАБОТИ КОИ НЕ МОЖЕТЕ ДА ГИ ПРОМЕНИТЕ: Луѓето често се неблагодарни, затоа престанете да им угодувате!

11 Јануари, 2017

(ВИДЕО) ФАНТАСТИЧЕН ТРИК: Направете го ова во обувките и нема да чуствувате студ!

(ВИДЕО) ФАНТАСТИЧЕН ТРИК: Направете го ова во обувките и нема да чуствувате студ!

11 Јануари, 2017

(ВИДЕО) Зошто се откажа од секојдневието, за да живее на -20 степени на Камчатка?

(ВИДЕО) Зошто се откажа од секојдневието, за да живее на -20 степени на Камчатка?

11 Јануари, 2017

(ФОТО) Овој остров го викаат рај на земјата, кога ќе го видите ќе сфатите зошто ЦЕЛ СВЕТ сака да се пресели токму овде!

(ФОТО) Овој остров го викаат рај на земјата, кога ќе го видите ќе сфатите зошто ЦЕЛ СВЕТ сака да се пресели токму овде!

11 Јануари, 2017

ПЕТ ЗНАЦИ дека треба да дадете отказ во 2017

ПЕТ ЗНАЦИ дека треба да дадете отказ во 2017

11 Јануари, 2017

Седум знаци дека одите кон успех

Седум знаци дека одите кон успех

11 Јануари, 2017

(ВИДЕО) ИМА 98 ГОДИНИ И Е НАЈСТАРА ИНСТРУКТОРКА ПО ЈОГА: Еве со која реченица се буди секое утро!

(ВИДЕО) ИМА 98 ГОДИНИ И Е НАЈСТАРА ИНСТРУКТОРКА ПО ЈОГА: Еве со која реченица се буди секое утро!

10 Јануари, 2017

Ајнштајнови мисли кои мора да му ги пренесете на детето: Ова е лекција на животот!

Ајнштајнови мисли кои мора да му ги пренесете на детето: Ова е лекција на животот!

10 Јануари, 2017

Интернет гигантот Yahoo заминува во историјата-Шефицата дава отказ!

Интернет гигантот Yahoo заминува во историјата-Шефицата дава отказ!

10 Јануари, 2017

БЕЗВРЕМЕНИ: 10 драгоцени совети од психолог за вашиот живот

БЕЗВРЕМЕНИ: 10 драгоцени совети од психолог за вашиот живот

10 Јануари, 2017

(ВИДЕО) ЈА ИСПРАТИЛ СОПРУГАТА НА ПЕТДНЕВНО ПАТУВАЊЕ: И приредил шок на животот кога се вратила!

(ВИДЕО) ЈА ИСПРАТИЛ СОПРУГАТА НА ПЕТДНЕВНО ПАТУВАЊЕ: И приредил шок на животот кога се вратила!

10 Јануари, 2017

(ВИДЕО-ФОТО) ЛУКСУЗ НА КВАДРАТ: Иванка Трамп се сели во вила од чиј луксуз боли глава!

(ВИДЕО-ФОТО) ЛУКСУЗ НА КВАДРАТ: Иванка Трамп се сели во вила од чиј луксуз боли глава!

10 Јануари, 2017

Како да го извлечете автомобилот заглавен во снег: Секој возач треба ова да го знае!

Како да го извлечете автомобилот заглавен во снег: Секој возач треба ова да го знае!

10 Јануари, 2017

ВЕЛИКА БРИТАНИЈА: Наместо во природа кампуваат во цркви

ВЕЛИКА БРИТАНИЈА: Наместо во природа кампуваат во цркви

09 Јануари, 2017

Нова топ дестинација, туристите трошат по 800 евра

Нова топ дестинација, туристите трошат по 800 евра

09 Јануари, 2017

(ФОТО) НАЈСКРОМНАТА КРАЛИЦА НА СВЕТОТ: Никогаш не сонувала за круна, сега владее со најсреќната земја!

(ФОТО) НАЈСКРОМНАТА КРАЛИЦА НА СВЕТОТ: Никогаш не сонувала за круна, сега владее со најсреќната земја!

09 Јануари, 2017

Ова мора да го знаете пред да се вратите на работа по празниците

Ова мора да го знаете пред да се вратите на работа по празниците

09 Јануари, 2017