17 Јануари, 2017
0.3444
    ALK 5400    0%     BESK 10899.54    1.82%     CEVI 800    6.67%     FERS 43000    2.38%     GRNT 609.56    0.01%     KMB 3000.49    0.44%     MPT 28694.5    1.35%     OKTA 2400    0%     PPIV 34900    1.2%     REPL 43000    0%     RMDEN15 94    0%     RZUS 98.88    5.19%     SBT 1300    0%     STB 876.6    1.91%     STIL 88.94    3.42%     TEL 256    -1.54%     TPLF 1050    -2.92%     TRPS 1500    0%     TTK 721    3%     UNI 1040    0%     VITA 8960    -0.44%     ZPKO 2500    0%

Стил

ПО ЦЕЛИ 15 ГОДИНИ: Владо Јаневски ја отвори душата во Еден на Еден (ВИДЕО)

ПО ЦЕЛИ 15 ГОДИНИ: Владо Јаневски ја отвори душата во Еден на Еден (ВИДЕО)

09 Јануари, 2017

СТАКЛЕНО БОГАТСТВО: Ретка стаклена паричка продадена за неверојатни 70 илјади долари!

СТАКЛЕНО БОГАТСТВО: Ретка стаклена паричка продадена за неверојатни 70 илјади долари!

08 Јануари, 2017

TРИ НЕВООБИЧАЕНИ ДЕСТИНАЦИИ за зимски одмор

TРИ НЕВООБИЧАЕНИ ДЕСТИНАЦИИ за зимски одмор

08 Јануари, 2017

Две години не вкусил кафе и алкохол-Еве што му се случило!

Две години не вкусил кафе и алкохол-Еве што му се случило!

08 Јануари, 2017

(ФОТО) Bentley го претстави најбрзиот автомобил во историјата

(ФОТО) Bentley го претстави најбрзиот автомобил во историјата

08 Јануари, 2017

ГУРУ ОТКРИВА ЗОШТО БРАКОВИТЕ СЕ НЕСРЕЌНИ и зошто луѓето не ве сакаат: Сите сме обични просјаци за љубов!

ГУРУ ОТКРИВА ЗОШТО БРАКОВИТЕ СЕ НЕСРЕЌНИ и зошто луѓето не ве сакаат: Сите сме обични просјаци за љубов!

08 Јануари, 2017

ТУРИСТИТЕ ГО ОБОЖУВААТ: Ова е градот кој бил најпосетен во 2016-та!

ТУРИСТИТЕ ГО ОБОЖУВААТ: Ова е градот кој бил најпосетен во 2016-та!

08 Јануари, 2017

(ВИДЕО-ФОТО) ЗАТВОРОТ ГО НАПРАВИЛ МИЛИОНЕР: Бил најзгоден робијаш, а во 2016-та животот му донесе пресврт!

(ВИДЕО-ФОТО) ЗАТВОРОТ ГО НАПРАВИЛ МИЛИОНЕР: Бил најзгоден робијаш, а во 2016-та животот му донесе пресврт!

07 Јануари, 2017

(ФОТО) ВАКА СЕ ЧЕСТИТА БОЖИК во земјите во Европа

(ФОТО) ВАКА СЕ ЧЕСТИТА БОЖИК во земјите во Европа

07 Јануари, 2017

БОЖИК Е: Честитајте го празникот со овие божикни пораки!

БОЖИК Е: Честитајте го празникот со овие божикни пораки!

07 Јануари, 2017

ПРИХОДИ НАД 1 МИЛИЈАРДА ДОЛАРИ: Ова се најпрофитабилните филмови за 2016!

ПРИХОДИ НАД 1 МИЛИЈАРДА ДОЛАРИ: Ова се најпрофитабилните филмови за 2016!

07 Јануари, 2017

(ВИДЕО) ХИТ ТЕПАЧКА: Девојка без причина истепа Снешко!

(ВИДЕО) ХИТ ТЕПАЧКА: Девојка без причина истепа Снешко!

07 Јануари, 2017

ПОСЛЕ ПРАЗНИЦИТЕ: Совети како да се вратите во колосек и да имате плодна работа

ПОСЛЕ ПРАЗНИЦИТЕ: Совети како да се вратите во колосек и да имате плодна работа

07 Јануари, 2017

БРЕГЗИТ УНИШТУВАЧ НА БИЗНИСИ: Џејми Оливер затвора 6 ресторани во Велика Британија

БРЕГЗИТ УНИШТУВАЧ НА БИЗНИСИ: Џејми Оливер затвора 6 ресторани во Велика Британија

06 Јануари, 2017

Џејми Оливер затвора 6 ресторанот во Велика Британија поради Brexit

СКИЈАЧКИ ДЕСТИНАЦИИ: Ова се најактуелните за сезона 2017!

СКИЈАЧКИ ДЕСТИНАЦИИ: Ова се најактуелните за сезона 2017!

06 Јануари, 2017

ВИСТИНСКИ СИМБОЛ ЗА БАДНИК И БОЖИЌ: Каква улога и значење има сламата која ја внесуваме во домот?

ВИСТИНСКИ СИМБОЛ ЗА БАДНИК И БОЖИЌ: Каква улога и значење има сламата која ја внесуваме во домот?

06 Јануари, 2017

ПОДАЛЕКУ ОД НИВ: 5 типа колеги, кои треба да ги избегнувате

ПОДАЛЕКУ ОД НИВ: 5 типа колеги, кои треба да ги избегнувате

05 Јануари, 2017

За Бадниковата вечер ова треба да го имате на маса: Пред Божиќ ги брка злите сили, после служи како лек!

За Бадниковата вечер ова треба да го имате на маса: Пред Божиќ ги брка злите сили, после служи како лек!

05 Јануари, 2017