17 Јануари, 2017
0.3370
    ALK 5400    0%     BESK 10899.54    1.82%     CEVI 800    6.67%     FERS 43000    2.38%     GRNT 609.56    0.01%     KMB 3000.49    0.44%     MPT 28694.5    1.35%     OKTA 2400    0%     PPIV 34900    1.2%     REPL 43000    0%     RMDEN15 94    0%     RZUS 98.88    5.19%     SBT 1300    0%     STB 876.6    1.91%     STIL 88.94    3.42%     TEL 256    -1.54%     TPLF 1050    -2.92%     TRPS 1500    0%     TTK 721    3%     UNI 1040    0%     VITA 8960    -0.44%     ZPKO 2500    0%

Стил

(ФОТО) Град кој е европски дел од рајот

(ФОТО) Град кој е европски дел од рајот

03 Јануари, 2017

(ВИДЕО) Во Дубаи ќе се гради големо пристаниште - што се ќе има?

(ВИДЕО) Во Дубаи ќе се гради големо пристаниште - што се ќе има?

03 Јануари, 2017

(ФОТО) ИГРАЧКИ КОИ ГИ УБИЈА КОМПЈУТЕРИТЕ: Новите генерации никогаш нема да ја почуствуваат оваа забава!

(ФОТО) ИГРАЧКИ КОИ ГИ УБИЈА КОМПЈУТЕРИТЕ: Новите генерации никогаш нема да ја почуствуваат оваа забава!

03 Јануари, 2017

Новата година започна со уште една одлична епизода на „Фчерашни новости“

Новата година започна со уште една одлична епизода на „Фчерашни новости“

02 Јануари, 2017

Патување со малку пари - совети од човек кој го видел светот

Патување со малку пари - совети од човек кој го видел светот

02 Јануари, 2017

ЗАБОРАВЕТЕ НА НОВОГОДИШНИТЕ ОДЛУКИ: Психолозите имаат добар начин како да је почнете годината

ЗАБОРАВЕТЕ НА НОВОГОДИШНИТЕ ОДЛУКИ: Психолозите имаат добар начин како да је почнете годината

02 Јануари, 2017

Почина идејниот творец на еврото

Почина идејниот творец на еврото

01 Јануари, 2017

Кои се најпродаваните книги за 2016 година?

Кои се најпродаваните книги за 2016 година?

01 Јануари, 2017

Видео: Мараја Кери некогаш кралица на празниците сега со пијан настап за Нова година

Видео: Мараја Кери некогаш кралица на празниците сега со пијан настап за Нова година

01 Јануари, 2017

(ВИДЕО) Ова е најдобриот возач на светот - луѓето го видоа камионот во провалија

(ВИДЕО) Ова е најдобриот возач на светот - луѓето го видоа камионот во провалија

31 Декември, 2016

Четири причини зошто не сакате нови пријателства

Четири причини зошто не сакате нови пријателства

31 Декември, 2016

(ВИДЕО) Незаборавна обиколка на Костарика за 3 минути

(ВИДЕО) Незаборавна обиколка на Костарика за 3 минути

30 Декември, 2016

Oд што ќе се градат куќите на Марс?

Oд што ќе се градат куќите на Марс?

30 Декември, 2016

(ВИДЕО) ИСЕКЛА ОБИЧНО ПЛАСТИЧНО ШИШЕ: Она што го направила ќе ве инспирира!

(ВИДЕО) ИСЕКЛА ОБИЧНО ПЛАСТИЧНО ШИШЕ: Она што го направила ќе ве инспирира!

30 Декември, 2016

ШТО ПРАВИМЕ ОД ЖИВОТОТ: Премногу зборуваме,премалку сакаме, пречесто мразиме, ретко се молиме...

ШТО ПРАВИМЕ ОД ЖИВОТОТ: Премногу зборуваме,премалку сакаме, пречесто мразиме, ретко се молиме...

30 Декември, 2016

(ВИДЕО) ПРОВЕРЕНО: Генијален трик како вратите на автомобилот никогаш да не ви замрзнат!

(ВИДЕО) ПРОВЕРЕНО: Генијален трик како вратите на автомобилот никогаш да не ви замрзнат!

30 Декември, 2016

(ВИДЕО) Неверојатни реакции на кинески туристи кои прв пат во животот гледаат црнци!

(ВИДЕО) Неверојатни реакции на кинески туристи кои прв пат во животот гледаат црнци!

30 Декември, 2016

(ВИДЕО-ФОТО) ПО 10 ГОДИНИ ДОЗНАЛА ШТО И РАБОТАТ ДЕЦАТА ЗАД ГРБ: Шок кој не го очекува ниту една мајка!

(ВИДЕО-ФОТО) ПО 10 ГОДИНИ ДОЗНАЛА ШТО И РАБОТАТ ДЕЦАТА ЗАД ГРБ: Шок кој не го очекува ниту една мајка!

30 Декември, 2016