17 Јануари, 2017
0.3450
    ALK 5400    0%     BESK 10899.54    1.82%     CEVI 800    6.67%     FERS 43000    2.38%     GRNT 609.56    0.01%     KMB 3000.49    0.44%     MPT 28694.5    1.35%     OKTA 2400    0%     PPIV 34900    1.2%     REPL 43000    0%     RMDEN15 94    0%     RZUS 98.88    5.19%     SBT 1300    0%     STB 876.6    1.91%     STIL 88.94    3.42%     TEL 256    -1.54%     TPLF 1050    -2.92%     TRPS 1500    0%     TTK 721    3%     UNI 1040    0%     VITA 8960    -0.44%     ZPKO 2500    0%

Свет

Каков автомобил ќе вози Трамп?

Каков автомобил ќе вози Трамп?

15 Јануари, 2017

ТУРКМЕНИСТАН, КУРДИСТАН, АВГАНИСТАН: Што значи зборот стан во овие земји?

ТУРКМЕНИСТАН, КУРДИСТАН, АВГАНИСТАН: Што значи зборот стан во овие земји?

15 Јануари, 2017

(ВИДЕО) Ова е прв подводен музеј во Европа

(ВИДЕО) Ова е прв подводен музеј во Европа

15 Јануари, 2017

ГЕРМАНЦИТЕ УАПСИЈА ИСЛАМИСТ: Српски државјанин планирал напад?

ГЕРМАНЦИТЕ УАПСИЈА ИСЛАМИСТ: Српски државјанин планирал напад?

15 Јануари, 2017

Пратеничка ја напушти партијата на Меркел - на што и забележува?

Пратеничка ја напушти партијата на Меркел - на што и забележува?

15 Јануари, 2017

(ФОТО) ЕЛИТНИ ЖУРКИ НА СВЕТСКИ ЛИДЕРИ И БИЗНИСМЕНИ: Карти и до 500 000 евра, добивката на организаторите НЕВЕРОЈАТНА!

(ФОТО) ЕЛИТНИ ЖУРКИ НА СВЕТСКИ ЛИДЕРИ И БИЗНИСМЕНИ: Карти и до 500 000 евра, добивката на организаторите НЕВЕРОЈАТНА!

14 Јануари, 2017

Над 13 000 луѓе резервирале престој во САД за 20 јануари: Што е причината?

Над 13 000 луѓе резервирале престој во САД за 20 јануари: Што е причината?

14 Јануари, 2017

(ВИДЕО) Воз прегази млад човек, а потоа се случи чудо

(ВИДЕО) Воз прегази млад човек, а потоа се случи чудо

14 Јануари, 2017

(ВИДЕО) НАЈБРЗ ГРАБЕЖ НА БАНКА: За 30 секунди однеле 47.000 долари

(ВИДЕО) НАЈБРЗ ГРАБЕЖ НА БАНКА: За 30 секунди однеле 47.000 долари

14 Јануари, 2017

(ВИДЕО) Тепачка во авион - стјуардесата и патниците едвај ги раздвоија

(ВИДЕО) Тепачка во авион - стјуардесата и патниците едвај ги раздвоија

14 Јануари, 2017

ОВДЕ СОНЦЕТО НЕ ИЗЛЕГУВА ДВА МЕСЕЦИ: Како Норвежаните и пркосат на зимата, и пак се среќни?

ОВДЕ СОНЦЕТО НЕ ИЗЛЕГУВА ДВА МЕСЕЦИ: Како Норвежаните и пркосат на зимата, и пак се среќни?

14 Јануари, 2017

ДЕСНИЧАРИТЕ ПЛАНИРАЛЕ НАПАД: Уапсени двајца мажи во Германија

ДЕСНИЧАРИТЕ ПЛАНИРАЛЕ НАПАД: Уапсени двајца мажи во Германија

14 Јануари, 2017

Сириецот кој се сликаше со Меркел го тужи Фејсбук - еве зошто...

Сириецот кој се сликаше со Меркел го тужи Фејсбук - еве зошто...

14 Јануари, 2017

(ВИДЕО) Силен земјотрес го стресе Фиџи - граѓаните се плашат од цунами

(ВИДЕО) Силен земјотрес го стресе Фиџи - граѓаните се плашат од цунами

14 Јануари, 2017

Во кои градови хотелите се најскапи?

Во кои градови хотелите се најскапи?

13 Јануари, 2017

Данска стравува од мега хакерски напади од Русија

Данска стравува од мега хакерски напади од Русија

13 Јануари, 2017

Марин Ле Пен: Франција да си биде господар, да не членува во ЕУ!

Марин Ле Пен: Франција да си биде господар, да не членува во ЕУ!

13 Јануари, 2017

Приведоа Французинка и Белгијка за тероризам, патувале за Софија

Приведоа Французинка и Белгијка за тероризам, патувале за Софија

13 Јануари, 2017