21 Октомври, 2017
0.4947
    ALK 7595.8    0.62%     BESK 11000.07    -0.92%     KMB 2800    -0.01%     MKSD 232    0%     MPT 28032.26    -0.95%     OHB 5367.09    -1.52%     REPL 52500    -0.23%     RZLV 45    0%     RZUS 129    1.57%     SBT 2180    -2.64%     STB 940.91    -0.33%     STBP 680    0%     TEL 274.5    0.92%     TNB 13300    -1.48%     TTK 828    0.12%

ТОП ОГЛАСИ НА НЕДЕЛАТА: Вработуваат ВИП, Град Скопје, Џонсон Мети, Гимназија Нова...

Објавено во: Финансии 04 Август, 2017

Лето е и е сезона кога повеќето се на одмори, но и покрај тоа има и такви кои бараат работа.

Фактор во соработка со Факултети.мк ви ги пренесува моментално активните огласи за вработување.

Ако барате работа читајте ги огласите кои можеби ќе ви ја донесат токму новата работа.

* Оглас за вработување во Галеника АД Белград, претставништво Скопје-огласот видете го овде.

* Гимназија Нова вработува лице за работа во кафетерија-аплицирајте овде!

*Отворено е ново работно место во Џонсон Мети... Се бара Инженер за осигурување на квалитет-целиот оглас може да го најдете тука.

*Оглас за вработување во ВИП-Апликации испратете на овој линк.

* Оглас за Бизнис Аналитичари во BizzBee Solutions-Огласот разгледајте го овде.

*Оглас за вработување во КАРАОРМАН АД Скопје-Детали ќе најдете на овој линк

* Град Скопје вработува!-Што се бара и нуди читајте тука.

* Вработување во Министерството за информатичко општество и администрација...Отворени се 18 работни места...-детали на линкот

Повеќе огласи за работа може да најдете тука.

Можеби ќе ве интересира

СКРОМНИОТ МИЛИЈАРДЕР ЏЕК МА: Ова се неговите тајни за успехот

СКРОМНИОТ МИЛИЈАРДЕР ЏЕК МА: Ова се неговите тајни за успехот

ШТО ПОСТИГНАЛ: На вработените им одредил минималец од 70.000 долари

ШТО ПОСТИГНАЛ: На вработените им одредил минималец од 70.000 долари

Неверојатниот живот на Викторија Сваровски: Наследничката на Сваровски империјата не го „рецка“ бизнисот

Неверојатниот живот на Викторија Сваровски: Наследничката на Сваровски империјата не го „рецка“ бизнисот

Успеал да се вработи во Гугл, но по две години си заминува

Успеал да се вработи во Гугл, но по две години си заминува

БОГАТСТВОТО НА ТРАМП СЕ НАМАЛИЛО: Каде се стопија парите?

БОГАТСТВОТО НА ТРАМП СЕ НАМАЛИЛО: Каде се стопија парите?

(ВИДЕО) ЧИИ СЕ ПАРИТЕ: Kопал во нива и пронашол 600 милиони долари

(ВИДЕО) ЧИИ СЕ ПАРИТЕ: Kопал во нива и пронашол 600 милиони долари

Само во две земји од ЕУ платите не пораснале

Само во две земји од ЕУ платите не пораснале

ПОЧНАЛА НОВ ЖИВОТ ВО ГЕРМАНИЈА: Што е поразлично од нејзината земја?

ПОЧНАЛА НОВ ЖИВОТ ВО ГЕРМАНИЈА: Што е поразлично од нејзината земја?

На Германија и фалат 200.000 работници, половина ќе бидат од Балканот

На Германија и фалат 200.000 работници, половина ќе бидат од Балканот