20 Септември, 2017
0.0422

(ВИДЕО) Доналд Трамп ја држи првата прес-конференција откако е избран за претседател

Објавено во: Свет 11 Јануари, 2017

Доналд Трамп ја држи првата прес-конференција откако е избран за претседател на САД. Претседателската инаугурација ќе биде на 20 јануари. Неговото обраќање можете да го следите во живо. 


Можеби ќе ве интересира

(ВИДЕО) СТРАВИЧНИ СЛИКИ ОД ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО МЕКСИКО: Меѓу 226 мртви и мали деца

(ВИДЕО) СТРАВИЧНИ СЛИКИ ОД ЗЕМЈОТРЕСОТ ВО МЕКСИКО: Меѓу 226 мртви и мали деца

(ВИДЕО) УРАГАНОТ МАРИЈА ОДНЕСЕ ЖРТВА НА ГВАДАЛУПЕ: Почина човек врз кој падна дрво

(ВИДЕО) УРАГАНОТ МАРИЈА ОДНЕСЕ ЖРТВА НА ГВАДАЛУПЕ: Почина човек врз кој падна дрво

(ВИДЕО) МЕКСИКО: Од зграда не остана ништо, автомобилите уништени

(ВИДЕО) МЕКСИКО: Од зграда не остана ништо, автомобилите уништени

(ВИДЕО) РАЗОРЕН ЗЕМЈОТРЕС ВО МЕКСИКО: Зградите се лулаа како дрвја

(ВИДЕО) РАЗОРЕН ЗЕМЈОТРЕС ВО МЕКСИКО: Зградите се лулаа како дрвја

Oва се 10-те најстресни градови за живот

Oва се 10-те најстресни градови за живот

(ВИДЕО) КИНЕЗИТЕ ОТВОРИЈА НЕБЕСЕН АВТОПАТ: Поминува низ планини кои го инспирираа и Холивуд

(ВИДЕО) КИНЕЗИТЕ ОТВОРИЈА НЕБЕСЕН АВТОПАТ: Поминува низ планини кои го инспирираа и Холивуд

(ВИДЕО) НОВИ ЗАСТРАШУВАЧКИ СНИМКИ ОД УРАГАНОТ МАРИЈА: Се слуша само звук на ветер

(ВИДЕО) НОВИ ЗАСТРАШУВАЧКИ СНИМКИ ОД УРАГАНОТ МАРИЈА: Се слуша само звук на ветер

АФРИКА, АЗИЈА И ОКЕАНИЈА: Најголем број од децата кои се приморани да работат живеат таму

АФРИКА, АЗИЈА И ОКЕАНИЈА: Најголем број од децата кои се приморани да работат живеат таму

(ВИДЕО+ФОТО) ПОРАКА ОД ДОМИНИКА: Изгубивме се што може со пари да се купи

(ВИДЕО+ФОТО) ПОРАКА ОД ДОМИНИКА: Изгубивме се што може со пари да се купи