04 Декември, 2021
0.0224

АНЏЕЛИНА СЕ ОТКАЖА ОД ЗАЕДНИЧКИ ФИЛМ: Фрлила 10 милиони долари, не сака да го види Бред

Објавено во: Свет 24 Септември, 2016

Холивудскиот пар кој се разделува после дванаесет години заеднички живот долго планирал заеднички фил во кој наводно вложиле 10 милиони долари.

Се работи за биографска драма која би се вртела околу палеонтрополог Ричард Леки кој се борел против ловци на слонови и други животни.

Анџелина Џоли (41), велат пријателите, се откажала од целиот проет бидејќи не сака да биде покрај поранешниот партнер Бред Пит.

„Ќе му го препушти филмот. Не и е до него, веќе“, рекол пријател . Бред наводно во филмот планира и да глуми.


Можеби ќе ве интересира

КРВАВ ЕГЗОРЦИЗАМ ВО ПАНАМА: Убиле трудница и шест деца за да „истераат духови“

КРВАВ ЕГЗОРЦИЗАМ ВО ПАНАМА: Убиле трудница и шест деца за да „истераат духови“

А КОНТРОЛА? Маж со наполнет пиштол влегол во авион на лет од Барбадос до САД

А КОНТРОЛА? Маж со наполнет пиштол влегол во авион на лет од Барбадос до САД

ОМИКРОН ПРЕЗЕЛ ДЕЛ ОД ВИРУСОТ НА НАСТИНКА: Дали е поопасен?

ОМИКРОН ПРЕЗЕЛ ДЕЛ ОД ВИРУСОТ НА НАСТИНКА: Дали е поопасен?

Во Јужноафриканската Република има пет пати повеќе инфицирани

Во Јужноафриканската Република има пет пати повеќе инфицирани

Омикрон е присутен во 38 држави во светот

Омикрон е присутен во 38 држави во светот

Иако се во карантин, Словачка урива рекорди со бројот на заразени

Иако се во карантин, Словачка урива рекорди со бројот на заразени

Антиваксер сакал да добие сертификат и на вакцинација отишол со лажна силиконска рака

Антиваксер сакал да добие сертификат и на вакцинација отишол со лажна силиконска рака

СЗО за омикрон: Мора да бидеме спремни и внимателни, а не да паничиме

СЗО за омикрон: Мора да бидеме спремни и внимателни, а не да паничиме

Две илјади луѓе одат во карантин поради омикрон

Две илјади луѓе одат во карантин поради омикрон