25 Јуни, 2019
0.0168

Без вода жители на Антон Попов

Објавено во: Мои пари 14 Јуни, 2018

Денеска поради  уличен дефект  ф-80. На  Ул Антон Попов бр.10, прекинато водоснабдување ќе имаат корисниците дел од ул. Антон Попов.

Без вода ќе бидат и корисници кои се дел од Палмиро Тољати  од  08:30.часот до санирање на дефектот, известија од ЈП Водовод и канализација.

Можеби ќе ве интересира

Еве каде утре ќе нема вода

Еве каде утре ќе нема вода

Дефектот на ул.Бул.Борис Трајковски 21 е саниран

Дефектот на ул.Бул.Борис Трајковски 21 е саниран

Започнува натпреварот Huawei InFocus Awards за мобилна фотографија и видео

Започнува натпреварот Huawei InFocus Awards за мобилна фотографија и видео

NESCAFE 3 in 1 ги унапреди условите во библиотеката на Филозофскиот факултет во Скопје

NESCAFE 3 in 1 ги унапреди условите во библиотеката на Филозофскиот факултет во Скопје

Како да заштедите за хит дестинации ова лето?

Како да заштедите за хит дестинации ова лето?

Саниран дефектот во Бардовци

Саниран дефектот во Бардовци

Каде денеска ќе нема вода за пиење

Каде денеска ќе нема вода за пиење

Сигурен и стабилен туристички сектор преку соодветна законска регулатива

Сигурен и стабилен туристички сектор преку соодветна законска регулатива

ПроКредит Банка со награда за најеколошка компанија

ПроКредит Банка со награда за најеколошка компанија