25 Јуни, 2022
0.0318

Целовечерен шопинг во Ист Гејт Мол на 23 Јуни - Официјален старт на попустите на Zara и цела Индитекс групација достапни во Ист Гејт Мол!

Објавено во: Мои пари 21 Јуни, 2022

Добивај вести на Viber

Ист Гејт Мол објавува целовечерен шопинг во четврток на 23 Јуни и официјален старт на попустите на колекциите пролет/лето на најреномираните брендови кои се наоѓаат во Ист Гетј Мол со најлуди попусти:

-  групација Индитекс (Zara, Zara Home, Massimo Dutti, Oyscho, Berschka, Stradivarius, Pull and Bear);

-  групација ЛПП (Reserved, Mohito,Sinsay, Cropp и House) и секако не заостануваат и спорт

-  модна авенија (Mango, Patrizia Pepe, Twinset, Liu Jo, Fashion and Friends, XYZ, Armani Exchange, Tommy Hilfiger, Fashion House, City Fashion, Timberland, Оrsay, Springfield, Tom Taylor, Bella)

-  спортски корнер (Sport Vision, Nike, Adidas, Sport Reality, Sport M, Buzz, TAF, Intersport, Underarmour) 

Целовечерниот шопинг, познат во светот како Late Night Shopping трае еден ден и нуди екстра намалени цени, фантастични попусти за најдобрите трговски марки.

Ист Гејт Мол за овој ден, 23 Јуни, ќе има супер забава и освежување за шопингот да биде најзабавен. Подготвени се многу изненадувања а Sport Vision ќе подели 500 ваучери на посетителите кои први ќе дојдат тој ден.

Попустите ќе траат и во следните денови. 

Паркингот е бесплатен.

Само еден ден е #LateNightShopping во @EastGateMall!

Погледнете ја веб страната и социјалните мрежи на Ист Гејт Мол!

ПР објава

ГАЛЕРИЈАМожеби ќе ве интересира

Телеком ја воведува стриминг платформата GLEY на MaxTV

Телеком ја воведува стриминг платформата GLEY на MaxTV

HUAWEI го претстави MatePad Paper: првиот таблет со E Ink пенкало за пишување и правење белешки

HUAWEI го претстави MatePad Paper: првиот таблет со E Ink пенкало за пишување и правење белешки

Уживање во Сивири со другарчињата: Летен камп на едукација и забава

Уживање во Сивири со другарчињата: Летен камп на едукација и забава

Попустите продолжуваат цел викенд во Ист Гејт Мол, надополнет со кул викенд со мјузикл на дајте музика и многу сладолед

Попустите продолжуваат цел викенд во Ист Гејт Мол, надополнет со кул викенд со мјузикл на дајте музика и многу сладолед

Huawei го претстави HUAWEI Mate Xs 2 - полесен и потенок од кога било!

Huawei го претстави HUAWEI Mate Xs 2 - полесен и потенок од кога било!

Децата од Кавадарци порачаа: „Планетата е нашиот дом“

Децата од Кавадарци порачаа: „Планетата е нашиот дом“

Со IuteCredit Мастеркард до незаборавна летна авантура

Со IuteCredit Мастеркард до незаборавна летна авантура

Huawei го претстави новиот ултралесен паметен телефон Mate Xs 2, новиот 16-инчен лаптоп MateBook D 16 и други изненадувања

Huawei го претстави новиот ултралесен паметен телефон Mate Xs 2, новиот 16-инчен лаптоп MateBook D 16 и други изненадувања

Џон Илија Апелгрен: Книгата „Забранети луѓе“ се солидаризира со музичарите кои беа „забранети“ за време на пандемијата

Џон Илија Апелгрен: Книгата „Забранети луѓе“ се солидаризира со музичарите кои беа „забранети“ за време на пандемијата