16 Јануари, 2022
0.0207

Четврто коло во наградната игра ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ

Објавено во: Мои пари 03 Декември, 2021

Со новиот месец почна и четвртото коло во наградната игра ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ на Видеолотарија Касинос Австрија. Тоа значи дека секој може рамноправно да се бори за нова тура привлечни награди како лаптопи, таблети, мобилни телефони, дигитални часовници и уште многу парични награди, достапни на единствената легална платформа за онлајн игри на среќа 2win.mk.

И во ова коло, како и во досегашните три, достапни ќе бидат 70 награди, поделени во две категории: спортско обложување и видеолотариски игри.

Рангирањето во секоја категорија поединечно ќе ги исфрли најдобрите на крајот од ова коло, кои не само што ќе добијат некоја од вредните награди, туку ќе останат и во трка за сензационалните главни награди на крајот од ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ.

Досега доделивме 140 награди во првото во второто коло, а среќните освојувачи ја споделија својата радост фотографирајќи се со своите нови трофеи. Ги очекуваме и новите 70 добитници од третото коло. Секој може да стигне до една од вкупно 420 стокови и парични награди предвидени во целиот циклус на најпопуларната наградна игра во Македонија, која ќе трае заклучно до 31 јануари во 23.59 часот. Тогаш ќе кулминира со доделувањето на двата автомобила Мерцедес и уште еден куп вредни награди. Следете ги упатствата на платформата 2win.mk и не пропуштајте да бидете дел од ИГРАЈ БЕЗ НЕРВОЗИ И МЕРЦЕДЕС ВОЗИ.

#ИграјЗаЗабава #ИграјОдговорно

ПР објава

Можеби ќе ве интересира

Генерали инвестментс: Политичките игри ќе ги плаќаат европските компании и домаќинствата преку високи цени на енергијата

Генерали инвестментс: Политичките игри ќе ги плаќаат европските компании и домаќинствата преку високи цени на енергијата

Повеќе од гол – Mozzart за головите на ракометарите веќе издвои 125.000 денари во хуманитарниот фонд!

Повеќе од гол – Mozzart за головите на ракометарите веќе издвои 125.000 денари во хуманитарниот фонд!

A1 Македонија има најбрза мобилна мрежа во земјата – овој пат потврдено и од Ookla®

A1 Македонија има најбрза мобилна мрежа во земјата – овој пат потврдено и од Ookla®

Три МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ добивки за старт на 2022

Три МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ добивки за старт на 2022

Зимска распродажба во Скопје Сити Мол

Зимска распродажба во Скопје Сити Мол

Работам како личен асистент на сестрата на емирот на Катар-ги организирам нејзините патувања, забави и приеми: Павлинка Тренева Муса за животот во Доха

Работам како личен асистент на сестрата на емирот на Катар-ги организирам нејзините патувања, забави и приеми: Павлинка Тренева Муса за животот во Доха

Samsung го лансираше Home Hub: Централниот уред за паметно управување со домот

Samsung го лансираше Home Hub: Централниот уред за паметно управување со домот

Донација од „Мастербет ДООЕЛ Скопје“ за Домот за деца без родителска грижа „11 Октомври“

Донација од „Мастербет ДООЕЛ Скопје“ за Домот за деца без родителска грижа „11 Октомври“

Гледај Европско на најголемиот ЛЕД екран пред Ист Гејт Мол

Гледај Европско на најголемиот ЛЕД екран пред Ист Гејт Мол