26 Јануари, 2021
0.0189

Cyber Monday: Намалување до -70% на парчињата на кои секогаш им се враќавте само на fashiongroup.com.mk!

Објавено во: Мои пари 30 Ноември, 2020

Иако клише, понеделникот е еден од оние денови кога сериозно ни треба причина плус за да станеме од кревет и да ги завршиме сите обврски во текот на денот.

Денеска, овие два збора ќе бидат доволни да се соочите со сите предизвици што ги носи новата недела – Cyber Monday!

Последниот понеделник од месец ноември и ден пред почетокот на најубавиот месец во годината, традиционално, почнува сезоната на најголемите попусти кога конечно, може да си го дозволите сè она што го посакувавте изминатиот период.

Со цел да ви овозможиме празнична сезона полна магија, и оваа година во Fashion Group го организиравме најдобриот онлајн шопинг на сите оние производи во кои бевте вљубени долго време, а денеска, ги добивате на намалување од -70% https://bit.ly/3ocUlpX . 

За да го направиме понеделникот уште поубав од она што е, во рамки на омилениот ден за онлајн шопинг ќе добиете и намалување од -30% на селектирани артикли на колекцијата есен – зима, каде дизајнерите на нашите брендови ги сместија најубавите топли парчиња за студената сезона.

Не пропуштајте ја шансата само сега, по неодолива цена да си ги набавите омилените чизми од Timberland, чантата од Guess што секогаш ја стававте во кошничка, кул дуксерот од Levi’s или неодоливиот фустан од Mango за убавите прилики пред вас.

Заштедете и истовреме збогатете го плакарот со фантастични парчиња со кои допрва ќе ги правите најубавите комбинации, но нарачајте си го и омиленото парче од новите колекции, сега, на намалување од -30% https://bit.ly/2Jo5qpb .

Ако сте во можност, овој студен понеделник останете дома и уживајте нарачувајќи онлајн, но не заборавајте и дека се ближи празничната сезона, па размислувајте и за подароци за најблиските!


ПР објава


Можеби ќе ве интересира

Акција на Спорт Лајф за најголем број погодени натпревари!

Акција на Спорт Лајф за најголем број погодени натпревари!

Онлајн-промоција на македонски превод на комедијата „Мир-Божица – Ејрене“ од Аристофан

Онлајн-промоција на македонски превод на комедијата „Мир-Божица – Ејрене“ од Аристофан

Што ако ви кажеме дека најстилските парчиња во Fashion Group се на -70%?

Што ако ви кажеме дека најстилските парчиња во Fashion Group се на -70%?

Зона на чист воздух во суперсторот „Литература.мк“

Зона на чист воздух во суперсторот „Литература.мк“

Мит или вистина - Колку знаете за никотинот?

Мит или вистина - Колку знаете за никотинот?

Мукаетов ќе биде претседател на РФМ најмалку до 2025 година!

Мукаетов ќе биде претседател на РФМ најмалку до 2025 година!

Eurohold доби одобрение од Регулаторната Комисија за Енергетика и Водостопанство за превземање на филијалите на Групацијата CEZ во Бугарија

Eurohold доби одобрение од Регулаторната Комисија за Енергетика и Водостопанство за превземање на филијалите на Групацијата CEZ во Бугарија

Онлајн-промоција на првиот „Македонско-унгарски разговорник“

Онлајн-промоција на првиот „Македонско-унгарски разговорник“

Силк Роуд Банка од утре започнува со предвремена исплатата на пензиите за јануари

Силк Роуд Банка од утре започнува со предвремена исплатата на пензиите за јануари