20 Јули, 2018
0.4013
    ALK 8000.45    -0.15%     CEVI 950    6.98%     GRNT 831.09    2.69%     KMB 5182.91    0.42%     MPT 43620    0.28%     OKTA 4300    -0.02%     PPIV 46500    2.18%     REPL 62100    -2.97%     RMDEN16 95    0%     RMDEN17 96    0%     STIL 130    0.71%     TNB 13942    0.38%     TPLF 1210    10%     TTK 1000    0.1%     UNI 2424.09    -0.04%     ZILU 250    0%

Дефектот саниран, вода во Автокоманда сега има

Објавено во: Мои пари 17 Мај, 2018

Дефектот  на ул. Лазар Поп Трајков бр.30 во населбата Автокоманда е саниран и водоснабдувањето е нормализирано  во 10:20часот соопштија од ЈП Водовод и канализација.

Можеби ќе ве интересира

Дефектот на Тодор Чангов е саниран

Дефектот на Тодор Чангов е саниран

Еве каде утре ќе нема вода

Еве каде утре ќе нема вода

Реконструкцијата на Ѓуро Ѓоновиќ е завршена

Реконструкцијата на Ѓуро Ѓоновиќ е завршена

Саниран дефектот на улица Козара

Саниран дефектот на улица Козара

Дефектот на ул.Дижонска завршен

Дефектот на ул.Дижонска завршен

Саниран дефектот на Паликуќа

Саниран дефектот на Паликуќа

Како полесно да се справите со предизвикот наречен „Безбедно ноќно возење“

Како полесно да се справите со предизвикот наречен „Безбедно ноќно возење“

Дефекти и водоводен приклучок ќе остават без вода жители на Дижонска, Паликуќа и Бул.Борис Трајковски

Дефекти и водоводен приклучок ќе остават без вода жители на Дижонска, Паликуќа и Бул.Борис Трајковски

Саниран дефект на улица Ѓуро Ѓоновиќ

Саниран дефект на улица Ѓуро Ѓоновиќ