17 Октомври, 2018
0.3342
    ALK 8000.71    0.34%     CEVI 1000    0%     GRNT 800    0.4%     KMB 5084.59    1.69%     KVAS 14056    0%     MPT 45557    1.24%     MTUR 4700    0%     OHB 6349.93    0.96%     OKTA 4700    3.82%     PPIV 45000    0%     RMDEN17 96.1    0%     RZLE 20    0%     RZLV 61    1.67%     RZUS 117    2.47%     STB 1120    1.82%     STBP 1100    1.85%     STIL 127.57    0.45%     TETE 2200    0%     TNB 14294.42    2.1%     TTK 1164.45    1.13%

Денеска промоција на најновиот член на Samsung Galaxy

Објавено во: Мои пари 09 Август, 2018

Денес, со почеток од 17.00 ч. компанијата Samsung ќе го претстави најновиот член на Samsung Galaxy семејството. 

Ве покануваме да го проследите официјалниот настан во живо на следните линкови: 

YouTube 2D:https://www.youtube.com/watch?v=6xBOkiSdo1I

360:https://www.youtube.com/watch?v=IWjjQ3X8sjU


Можеби ќе ве интересира

Porsche Design и Huawei го претставија новиот PORSCHE DESIGN HUAWEI Mate 20 RS

Porsche Design и Huawei го претставија новиот PORSCHE DESIGN HUAWEI Mate 20 RS

Без вода дел од Кисела Вода

Без вода дел од Кисела Вода

МЛЕКАРА ЗДРАВЈЕ ГО ОБЕЛЕЖА СВЕТСКИОТ ДЕН НА ХРАНАТА ПРЕКУ ПРОМОЦИЈА НА ХУМАНОСТА И ОДГОВОРНОТО ОДНЕСУВАЊЕ

МЛЕКАРА ЗДРАВЈЕ ГО ОБЕЛЕЖА СВЕТСКИОТ ДЕН НА ХРАНАТА ПРЕКУ ПРОМОЦИЈА НА ХУМАНОСТА И ОДГОВОРНОТО ОДНЕСУВАЊЕ

ЈСП укинува две линии

ЈСП укинува две линии

Рамсторе заедно со своите потрошувачи и вработени донираа 2,5 тони храна по повод Светскиот ден за борба против гладта

Рамсторе заедно со своите потрошувачи и вработени донираа 2,5 тони храна по повод Светскиот ден за борба против гладта

Дефектот во Студеничани е пролонгиран

Дефектот во Студеничани е пролонгиран

Во случај на катастрофа најдобро помагаат соседите

Во случај на катастрофа најдобро помагаат соседите

Повисока интелигенција: Huawei ja открива HUAWEI MATE 20 серијата

Повисока интелигенција: Huawei ja открива HUAWEI MATE 20 серијата

Санирани два дефекти

Санирани два дефекти