21 Октомври, 2019
0.0173

Дишете чист воздух засекогаш: Оваа есен купете го вашиот прочистувач на воздух на 12 рати без камата

Објавено во: Мои пари 10 Октомври, 2019

Оваа есен купете го вашиот прочистувач на воздух Blueair - Ecotip на 12 РАТИ БЕЗ КАМАТА со вашата Diners Club картичка и дишете чист воздух засекогаш! 

Blueair го обликува начинот на кој светот дише. Дишењето чист воздух е човеково право - прави луѓето да се чувствуваат повеќе свесни и живи - денес и утре.

Diners Club и Вие – Создадени еден за друг!

Можеби ќе ве интересира

Прекинато водоснабдување на Христо Татарчев

Прекинато водоснабдување на Христо Татарчев

Саниран дефектот во Усје

Саниран дефектот во Усје

Нов продукт на Сава Осигурување-осигурување на побарувања за сите бизнис клиенти

Нов продукт на Сава Осигурување-осигурување на побарувања за сите бизнис клиенти

Поврат на средства и за акциските цени во Setec, само со AMEX

Поврат на средства и за акциските цени во Setec, само со AMEX

На што треба да внимавате кога купувате стан!

На што треба да внимавате кога купувате стан!

Заштеда до 15% при купување со Mastercard картичката од ИутеКредит

Заштеда до 15% при купување со Mastercard картичката од ИутеКредит

Fleet management – како најдобро да го организирате службениот возен парк

Fleet management – како најдобро да го организирате службениот возен парк

Никогаш не е доцна, одберете го производот и почнете да штедите

Никогаш не е доцна, одберете го производот и почнете да штедите

ПроКредит банка со нова, модерна и едноставна мобилна апликација

ПроКредит банка со нова, модерна и едноставна мобилна апликација