19 Август, 2019
0.0186

(ФОТО) Маски за кои сите ќе прашуваат: Одберете ги најдобрите за децата

Објавено во: Мои пари 16 Јули, 2019

НОВО! НОВО ВО ПРОСВЕТНО ДЕЛО!

ПРОСВЕТНО ДЕЛО секогаш се грижи за најмладите читатели: да имаат новитети и да им биде забавно во секое време и на кое било место!

Овој пат посочуваме две нови БОЕНКИ: ПРИНЦЕЗИ и ХЕРОИ И ЧУДОВИШТА.  Интересот е еднакво покриен како за девојчињата така и за момчињата. Ама, овие боенки се малку необични! Зошто? Е па, овде, секоја страница е маска. Таа е доволно голема да го покрие вашето лице. Може да ги користите за секоја пригода откако убаво ќе ги избоите по ваша желба.

Потоа ќе ја одвоите маската од перфорираната подлога и така убаво избоена може да си ја носите по повод некој роденден, маскенбал, априлијада итн. 

Маската има еластичен ластик со чија помош лесно ќе ја прицврстите на глава и комотно ќе се шетате со неа.

Затоа забавата нека почне, избојте ги маските што поубаво за да ги носите по каков било повод и сите да ве прашуваат за вашата убава креација! 


Можеби ќе ве интересира

Светската фотографска изложба од колекцијата на ФотоЕвиденс од утре вечер во НЛБ Галерија

Светската фотографска изложба од колекцијата на ФотоЕвиденс од утре вечер во НЛБ Галерија

Уличниот дефект на улица Жан Жорес 182 е саниран

Уличниот дефект на улица Жан Жорес 182 е саниран

Најдобриот типувач на „Sport Life“ доби пежо 308

Најдобриот типувач на „Sport Life“ доби пежо 308

Прекин на водоснабдувањето на три улици во Скопје

Прекин на водоснабдувањето на три улици во Скопје

Саниран дефектот на улица Козле

Саниран дефектот на улица Козле

Во Македонија ни фали храброст во изборот на облека: Интервју со модниот инфлуенсер Денис Аљуш

Во Македонија ни фали храброст во изборот на облека: Интервју со модниот инфлуенсер Денис Аљуш

Уште само еден ден од Garage Sale

Уште само еден ден од Garage Sale

И Азески смета дека одлуката од Косово за царински бариери е популистичка мерка

И Азески смета дека одлуката од Косово за царински бариери е популистичка мерка

Новата Galaxy Note10 серија на паметни телефони официјално претставена во Скопје

Новата Galaxy Note10 серија на паметни телефони официјално претставена во Скопје