27 Октомври, 2021
0.0230

G-force правосмукалки од Gorenje: Добри кон вас, брутални кон прашината

Објавено во: Мои пари 21 Септември, 2021

G-force правосмукалкитеод Gorenje имаат врвни перформанси со исклучително висока моќ на вшмукување. Нивната висока ефикасност во чистењето и исклучително тивкото работење ви остава една грижа помалку и повеќе време за уживање.

G-force правосмукалките од Gorenje се совршено решение за секаков вид неред.Eргономски дизајнираните g-force правосмукалки од Gorenje кои се лесни за ракување и транспорт, се достапни во повеќе модели. Имаат активни браници и гумени тркала, што ги прави попријатни за целиот мебел, така што можете да бидете сигурни дека само ќе собирате само прашина и нечистотија, а нема да ги оштетите чувствителните подови, мебелот или аглите на ѕидовите. И благодарение на иновативната XpandZone четка со ергономски дизајниран двоен канал за собирање прашина во Х-облик, можете да очекувате побрзо и поефективно собирање прашина од теписи, тврди површини и паркет, што го прави чистењето со правосмукалка поефикасно и без проблеми.


МоделотVC2321GPRRCY, исто така, доаѓа со ЛЕД-екран на допир со пет однапред дефинирани програми за да изберете совршена моќност на чистење за секој вид на површина. Бидете сигурни, сите простории и било кој тип на подови без разлика колку се нечисти или неуредни со леснотија ќе ги исчисти оваа високо ефикасна правосмукалка од Gorenje, опремена со технолошки напреден HighPerformance мотор кој може да се пофали со извонредна работна ефикасност. Оваа правосмукалка е исто така исклучително тешко да се забележи: бидејќи е супер-тивка, работи со минимална бучава, овозможувајќи ви да чистите доцна во денот или рано наутро без да ги вознемирувате сите други, па дури и да го претворите чистењето со правосмукалка во релаксирачка задача.


Можете да одберете дали g·force правосмукалката ќе ја собира прашината во вреќичка или во сад. Благодарение на ХЕПА филтрацијата, тие гарантираат супериорните резултати на вшмукување и чист воздух, што го цениме сите, а особено оние кои страдаат од алергии, имаат мали деца, животни и слично. Или секој кој сака брзо и паметно решение за чист и уреден дом.

G-force правосмукалките од Gorenje  се достапни во G-force правосмукалките од Gorenjeсе достапни во продажните салони на Горење. Важно е да се потенцира дека со регистрација на веб страницата gorenje.com.mk на g-force правосмукалките купени до 15. ноември 2021 година, добивате 5-годишна целосна и бесплатна гаранција.

ПР објава

Можеби ќе ве интересира

ДЕНОВИ НА ИТАЛИЈА ВО ТИНЕКС – EXTRAORDINARY ITALIAN TASTE BUY AUTENTIC ITALIAN AND GET MORE

ДЕНОВИ НА ИТАЛИЈА ВО ТИНЕКС – EXTRAORDINARY ITALIAN TASTE BUY AUTENTIC ITALIAN AND GET MORE

Parfois отвора нова продавница во East Gate Mall: Португалскиот моден бренд го најавува новото отворање во Скопје

Parfois отвора нова продавница во East Gate Mall: Португалскиот моден бренд го најавува новото отворање во Скопје

Бонус игра за online учесниците на ЛОТО 7 и Џокер

Бонус игра за online учесниците на ЛОТО 7 и Џокер

Со континуирана модернизација на мобилната мрежа, Телеком се подготвува за 5G

Со континуирана модернизација на мобилната мрежа, Телеком се подготвува за 5G

НАГРАДНАТА ИГРА НА 2win.mk ИМ ДОНЕСЕ ВЕЛОСИПЕД НА ЗОРАН И ВЛАТКО

НАГРАДНАТА ИГРА НА 2win.mk ИМ ДОНЕСЕ ВЕЛОСИПЕД НА ЗОРАН И ВЛАТКО

„Хотел меѓу две војни“ од Александар Русјаков – добитник на наградата „Пегаз“ за најдобар необјавен роман за 2021 година

„Хотел меѓу две војни“ од Александар Русјаков – добитник на наградата „Пегаз“ за најдобар необјавен роман за 2021 година

Силк Роуд Банка во вторник започнува со предвремена исплатата на пензиите за октомври

Силк Роуд Банка во вторник започнува со предвремена исплатата на пензиите за октомври

Рамстор Мол го одбележа месецот за борба против рак на дојка

Рамстор Мол го одбележа месецот за борба против рак на дојка

БЛИЗУ 11 МИЛИОНИ ДЕНАРИ ДОНЕСЕ НАЈНОВИОТ СУПЕР МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ

БЛИЗУ 11 МИЛИОНИ ДЕНАРИ ДОНЕСЕ НАЈНОВИОТ СУПЕР МИЛИОНЕР ЏЕК ПОТ