22 Април, 2018
0.0492

Хуманитарна акција на Фчерашни: Да и помогнеме на Силвана Бонева!

Објавено во: Стил 18 Декември, 2017

Го игра ли ороводецот последниот круг, дознајте последни од „Фчерашни новости“ кои неделава известуваат ексклузивно од играорното друштво „Вландовскиот конгрес“. Екипата ги посети и традиционалните и надалеку познати македонски Денови на загадениот воздух.


Еве што друго донесе вчерашната епизода 12, која веќе може да се погледне и на „Јутјуб“:

-  Ексклузивно интервју на Фчерашни со Баба Рада за реформите во здравството

-  Што чај пие премиерот?

-  Што кажа опозицијата за загадениот воздух?

-  Хуманитарна акција на Фчерашни: Да и помогнеме на Силвана Бонева!

Додека ја чекате следната недела, не ја пропуштајте можноста и да ГЛАСАТЕ за тоа која песна  следно „Фчерашни новости“ да ви ја уништат. По „Хелоу“, „Македонијо, како си“ и „Депресито“ следува уште еден хит во соработка со „Сити радио“, „Метрополис“, „Клуб ФМ“ и „Бубамара“.

Дајте го својот глас на следниот линк: https://www.facebook.com/FcerasniNovosti/photos/a.1536179290021364.1073741828.1534804973492129/1776010662704891/?type=3&theaterМожеби ќе ве интересира

Кои состојки се најдобри и најлесни за јадење пред спиење?

Кои состојки се најдобри и најлесни за јадење пред спиење?

Видео: Топ 10 серии наменети за интелигентна публика

Видео: Топ 10 серии наменети за интелигентна публика

Најдобриот саем за љубители на стилизирани мотори - Естетика која исчезнува

Најдобриот саем за љубители на стилизирани мотори - Естетика која исчезнува

Видео: Подводен апартман е новиот хит на Малдивите

Видео: Подводен апартман е новиот хит на Малдивите

Гастрономски експеримент ги спои крофните и бургерите

Гастрономски експеримент ги спои крофните и бургерите

„Исцелител“ најдобар дебитантски филм во Југоисточна Европа

„Исцелител“ најдобар дебитантски филм во Југоисточна Европа

Симптоми кои може да ги препознаете за вишок на шеќер во крвта

Симптоми кои може да ги препознаете за вишок на шеќер во крвта

Колку ќе заработува Роналдо со новиот договор

Колку ќе заработува Роналдо со новиот договор

Чуден експеримент за откажување од цигари

Чуден експеримент за откажување од цигари