24 Јуни, 2018
0.3564
    ALK 8331.04    0.37%     BESK 9899    1.01%     COMA 306    0%     GRNT 848.09    2.11%     KMB 5322.64    1.79%     MPT 43620.21    5.11%     MTUR 4790.91    1.94%     OHB 6376.92    -0.37%     OKTA 4747    9.98%     POPK 15    7.14%     RMDEN16 95.5    0%     RMDEN17 95.6    0.21%     RZLV 82.6    1.98%     RZUS 149.5    6.03%     STB 981.83    1.27%     STBP 896.62    0.28%     STIL 153.87    3.97%     TETE 2299.91    0.45%     TNB 13946.7    1.16%     TPLF 1113    -9.95%     TTK 1030.25    2.55%     UNI 2618.83    8.01%     ZILU 262.98    2.73%

Клик Плус: За градоначалничката фотеља на Бутел атакуваат четири кандидати

Објавено во: Македонија 12 Октомври, 2017

#ClickPlus, вечерва, 22.30 во живо на ТВ21!
Општина БУТЕЛ!
Дебатираат:
- Велимир Смилевски СДСМ 
- Едмонд Мифтари ДПА
- Насер Цури БЕСА 
- од ВМРО-ДПМНЕ одбија да учествуваат!

За градоначалничката фотеља на Бутел атакуваат четири кандидати. Општина која е поделена на два дела .Урбана - за која жителите велат дека е слабо развиена и рурална каде се бараат основните услови за живот. 
А учество во дебатата може да земете и Вие почитувани гледачи , во вид на коментар на социјалните мрежи на оваа објава. Испратете прашања и дилеми кои ги имате за идниот татко на Општина Бутел. Емисијата почнува во 22 30 часот. Клик Плус на ТВ21


Можеби ќе ве интересира

СДСМ: Oтфрламе каква било поврзаност со нaпадот на штабот на ВМРО-ДПМНЕ

СДСМ: Oтфрламе каква било поврзаност со нaпадот на штабот на ВМРО-ДПМНЕ

Што ќе се случи ако одлучиме дека нема да го прифатиме Договорот со Грција?

Што ќе се случи ако одлучиме дека нема да го прифатиме Договорот со Грција?

Чижов вели дека приемот на Македонија во НАТО ќе биде „грешка со последици“

Чижов вели дека приемот на Македонија во НАТО ќе биде „грешка со последици“

Шекеринска бара поддршка од земјите членки на НАТО

Шекеринска бара поддршка од земјите членки на НАТО

Прекин на водоснабдувањето во Сопиште

Прекин на водоснабдувањето во Сопиште

Можни се бегалски центри во Македонија?

Можни се бегалски центри во Македонија?

Дали денеска се чека на граница?

Дали денеска се чека на граница?

Заев: Eдинственото што можеме да речеме дека го изгубија двете страни е суетата

Заев: Eдинственото што можеме да речеме дека го изгубија двете страни е суетата

Што им порача внуката на Гоце Делчев на демонстрантите?

Што им порача внуката на Гоце Делчев на демонстрантите?