13 Јули, 2020
0.0254

LOYALTY ДЕНОВИ ВО ПРОДАВНИЦИТЕ НА FASHION GROUP

Објавено во: Мои пари 28 Мај, 2020

За сите членови на Програмата за лојалност на Fashion Group ова се одлични денови за шопинг. Од 27 до 30 мај, за купени два или повеќе производи со покажување на loyalty картичката се пресметуваат дополнителни 10% на веќе намалените цени, а секако се надополнува и бројот на поени на картичката за лојалност.

Посетете ги продавниците на Fashion Group за уште едно уникатно шопинг искуство!

Ова се неколку наши предлози од најпопуларните производи за да ве инспирираат во потрагата по одлични парчиња.

Bitsiani

https://www.fashiongroup.com.mk/palta/36012-palto

https://www.fashiongroup.com.mk/pantaloni/36013-pantaloni

https://www.fashiongroup.com.mk/remeni/43125-remen

BOSS

https://www.fashiongroup.com.mk/maici/33742-maica

https://www.fashiongroup.com.mk/trenerki/33725-trenerki

https://www.fashiongroup.com.mk/kapi/33737-kapa

Desigual

https://www.fashiongroup.com.mk/maici/34343-z-top

https://www.fashiongroup.com.mk/helanki/34346-z-helanki

Okaidi

https://www.fashiongroup.com.mk/maici-1/39454-maica

https://www.fashiongroup.com.mk/helanki/43866-helanki

https://www.fashiongroup.com.mk/detski-dodatoci/39761-dodatok-za-kosa

Superdry

https://www.fashiongroup.com.mk/dukseri/31084-maski-dukser

https://www.fashiongroup.com.mk/kargo-pantaloni/31969-maski-kargo-pantaloni

https://www.fashiongroup.com.mk/ranci/45833-maski-ranec

Fashion & Friends

https://www.fashiongroup.com.mk/farmerki/31792-z-farmerki

https://www.fashiongroup.com.mk/canti/47142-z-torba

Replay

https://www.fashiongroup.com.mk/maici/29728-m-maica

https://www.fashiongroup.com.mk/farmerki/29635-m-farmerki

Guess


https://www.fashiongroup.com.mk/fustani/guess/page-1

https://www.fashiongroup.com.mk/fustani/guess/page-1

Parfois

https://www.fashiongroup.com.mk/canti/36423-canta

https://www.fashiongroup.com.mk/ocila-za-sonce/32422-ocila-za-sonce

https://www.fashiongroup.com.mk/paricnici/29187-paricnik

Women’secret

https://www.fashiongroup.com.mk/fustani/37060-fustan

https://www.fashiongroup.com.mk/kostimi-za-kapenje/35589-kostim-za-kapenje

https://www.fashiongroup.com.mk/torbi/32766-torba

Levi’s

https://www.fashiongroup.com.mk/kombinezoni/33372-zenski-kombinezon

https://www.fashiongroup.com.mk/papuci/46667-zenski-papuci

https://www.fashiongroup.com.mk/gradnik/33392-zenski-gradnik

Springfield

https://www.fashiongroup.com.mk/sportska-bluza/35011-dukser

https://www.fashiongroup.com.mk/farmerki/31256-farmerki

https://www.fashiongroup.com.mk/patiki/30177-patiki

Mango

https://www.fashiongroup.com.mk/papuci/43464-papuci

https://www.fashiongroup.com.mk/canti/33859-canta

https://www.fashiongroup.com.mk/fustani/35348-fustan

Timberland

https://www.fashiongroup.com.mk/patiki/46439-maski-patiki

https://www.fashiongroup.com.mk/maici/31568-maica

https://www.fashiongroup.com.mk/trenerki/31546-trenerki


Можеби ќе ве интересира

Врачена наградата Автомобил на годината во Македонија за 2020 година и признанието СУВ на годината

Врачена наградата Автомобил на годината во Македонија за 2020 година и признанието СУВ на годината

А1 Македонија подарува: Со нова активација на Е-сметка до електричен велосипед

А1 Македонија подарува: Со нова активација на Е-сметка до електричен велосипед

Ладење и греење со инвертер клими: Заштедете пари и електрична енергија

Ладење и греење со инвертер клими: Заштедете пари и електрична енергија

Светски агенции: Со користење на IQOS се намалува изложеноста на штетни материи

Светски агенции: Со користење на IQOS се намалува изложеноста на штетни материи

ДВА НОВИ ОНЛАЈН БОНУСИ ВО Sportlife

ДВА НОВИ ОНЛАЈН БОНУСИ ВО Sportlife

Заборавете на бактерии и вируси со правилно чистење и одржување на клима уредот

Заборавете на бактерии и вируси со правилно чистење и одржување на клима уредот

Huawei ја засилува вредноста на брендот, се искачува на рангирањето на BrandZ World’s Most Valuable Brands

Huawei ја засилува вредноста на брендот, се искачува на рангирањето на BrandZ World’s Most Valuable Brands

Каде одат донираните средства од веб-платформата solidarnost.gov.mk?

Каде одат донираните средства од веб-платформата solidarnost.gov.mk?

Светот низ призмата на фотографии доставени до Huawei Next-Image Awards 2020

Светот низ призмата на фотографии доставени до Huawei Next-Image Awards 2020