23 Март, 2018
0.0598

Македонски Телеком со ново продажно место во Palma Mall во Тетово

Објавено во: Мои пари 18 Ноември, 2017

Македонски Телеком ја прошири својата продажна мрежа во Тетово. Од денеска, започна со работа новото продажно место во трговскиот центар Palma Mall кадешто корисниците ќе можат да ги одберат сите комуникациски уреди, услуги и решенија, согласно нивните потреби и можности.

Со отворањето на продажното место во трговскиот центар Palma Mall, идејата на компанијата е што повеќе да се доближи до корисниците од регионот на Тетово и Гостивар, овозможувајќи имподдршка и врвно корисничко искуство со пристапот и супериорните услуги кои ги нуди Македонски Телеком.

На отворањето на Телеком продажното место во Palma Mall, посетителите  имаа можност да се дружат со музичката ѕвезда Адријан Гаџа, споделувајќи пријатни моменти за паметење.

Продажното место ќе биде отворено секој викенд (сабота и недела) од 10 до 22 часот. 

Комерцијален текст

Можеби ќе ве интересира

СВЕТСКИ ДЕН НА ВОДИТЕ 2018: ОДГОВОРОТ Е ВО ПРИРОДАТА

СВЕТСКИ ДЕН НА ВОДИТЕ 2018: ОДГОВОРОТ Е ВО ПРИРОДАТА

Македонска берза со предавање за БЕСТ се вклучи во одбележување на Глобалната недела на парите

Македонска берза со предавање за БЕСТ се вклучи во одбележување на Глобалната недела на парите

Министерот Тевдовски, екипата на Исцелител и градоначалниот на Македонија во Еден на Еден

Министерот Тевдовски, екипата на Исцелител и градоначалниот на Македонија во Еден на Еден

Македонската компанија ГРЕЕМАК ГРУП, го отвори најголемиот продажен салон на ГРЕЕ во Европа

Македонската компанија ГРЕЕМАК ГРУП, го отвори најголемиот продажен салон на ГРЕЕ во Европа

Охридска банка Сосиете Женерал со нов кредит за енергетска ефикасност

Охридска банка Сосиете Женерал со нов кредит за енергетска ефикасност

Во „Аџибадем Систина“ спасен е животот на трудница со дисекција на аорта, бебето e во стабилна состојба

Во „Аџибадем Систина“ спасен е животот на трудница со дисекција на аорта, бебето e во стабилна состојба

Huawei го претстави новиот модел P20 lite на македонскиот пазар со FullView дисплеј 2.0

Huawei го претстави новиот модел P20 lite на македонскиот пазар со FullView дисплеј 2.0

Европската недела на дигитализацијата се одбележува и кај нас

Европската недела на дигитализацијата се одбележува и кај нас

ОКТА со поддршка на еко-акција во Општина Илинден

ОКТА со поддршка на еко-акција во Општина Илинден