20 Јануари, 2021
0.0316

Македонски Телеком со празнична понуда за поубав крај на годината

Објавено во: Мои пари 25 Ноември, 2020

Двојно повеќе мобилен интернет, празничен бонус за нов уред и осигурување на новиот смартфон во Magenta 1 M

За поубав крај на годината и почеток на Новата, Македонски Телеком почнува Новогодишна промоцијаза Magenta 1 и Mobile тарифните модели.За време на празниците, корисниците на Magenta 1 и Mobile можат да уживаат со многу повеќе интернет, 16.000 денари бонус за набавка на уреди по празнични цени и осигурување на новиот смартфон.

Овие празници, искористете го промотивниот  бонус од 16.000 денари со Фамилијарен буџет за две линии во Magenta 1 М и изберете нов смартфон или телевизор по супер  цена.

За безгрижна комуникација, осигурајте го вашиот нов смартфон за само 1 денар брзо и лесно преку TelekomMK апликацијата. Осигурувањето се однесува на смартфони купени во промотивниот период во Доверба 24 или договор за Фамилијарен буџет во Magenta 1  и Mobile M, L тарифите и трае 24 месеци. Се активира преку Telekom МК апликацијата, најдоцна пет дена од купувањето на смартфонот. 

Новогодишната понуда трае ограничен временски период и е достапна за сите нови и постојни корисници на Magenta 1 и Mobile M и L тарифните модели со Договор за Фамилијарен буџет, Доверба 24/12 склучен во промотивниот период. Промотивниот интернет важи во период од 24 месеци со активна е-сметка.

За безгрижна комуникација, користете ја TelekomMK апликацијата, активирајте е-сметка и уживајте во екстра придобивките на празничната понуда.

Овие празници останете безбедни, поврзани со најблиските и искористете ги поволностите на новата понуда за целото семејство. 

* ПР објава

Можеби ќе ве интересира

ИутеКредит со донации го поддржува спортот во Македонија

ИутеКредит со донации го поддржува спортот во Македонија

Побрзајте и освојте вредни награди: Наградната игра на Стопанска банка а.д. Битола ,,Вреди да се штеди’’ завршува на 31 јануари

Побрзајте и освојте вредни награди: Наградната игра на Стопанска банка а.д. Битола ,,Вреди да се штеди’’ завршува на 31 јануари

Porsche ја збогатува понудата на Taycan

Porsche ја збогатува понудата на Taycan

Samsung BESPOKE линијата на фрижидери за прв пат на CES 2021

Samsung BESPOKE линијата на фрижидери за прв пат на CES 2021

Што вели науката - дали никотинот предизвикува болести поврзани со пушењето?

Што вели науката - дали никотинот предизвикува болести поврзани со пушењето?

Хуавеј рангиран како најдобар 5Г оператор според најновиот извештај на Оокла

Хуавеј рангиран како најдобар 5Г оператор според најновиот извештај на Оокла

Супер подарок со Е-сметка: А1 подарува смартфон и телевизор за активација на електронска сметка

Супер подарок со Е-сметка: А1 подарува смартфон и телевизор за активација на електронска сметка

Наследството на директната продажба: Борба против невработеноста и овозможување претприемништво

Наследството на директната продажба: Борба против невработеноста и овозможување претприемништво

Запознајте ги Galaxy Buds Pro: Епски звук во секое време

Запознајте ги Galaxy Buds Pro: Епски звук во секое време