24 Јуни, 2018
0.5771
    ALK 8331.04    0.37%     BESK 9899    1.01%     COMA 306    0%     GRNT 848.09    2.11%     KMB 5322.64    1.79%     MPT 43620.21    5.11%     MTUR 4790.91    1.94%     OHB 6376.92    -0.37%     OKTA 4747    9.98%     POPK 15    7.14%     RMDEN16 95.5    0%     RMDEN17 95.6    0.21%     RZLV 82.6    1.98%     RZUS 149.5    6.03%     STB 981.83    1.27%     STBP 896.62    0.28%     STIL 153.87    3.97%     TETE 2299.91    0.45%     TNB 13946.7    1.16%     TPLF 1113    -9.95%     TTK 1030.25    2.55%     UNI 2618.83    8.01%     ZILU 262.98    2.73%

Мои пари

Ќе се наплаќа за влез и престој во националните паркови

Ќе се наплаќа за влез и престој во националните паркови

08 Јуни, 2013

Во Скопје викендов се прска против комарци

Во Скопје викендов се прска против комарци

08 Јуни, 2013

Дефинирани надоместоците за влез и престој во националните паркови

Дефинирани надоместоците за влез и престој во националните паркови

08 Јуни, 2013

Олимпијада+ на Битолска Млекара едуцира: што значи здрава и балансирана исхрана!

Олимпијада+ на Битолска Млекара едуцира: што значи здрава и балансирана исхрана!

08 Јуни, 2013

Со Шкода Октавиа на „Мавровскиот велисипедски маратон“

Со Шкода Октавиа на „Мавровскиот велисипедски маратон“

07 Јуни, 2013

Неколку скопски улици цел ден ќе останат без струја

Неколку скопски улици цел ден ќе останат без струја

07 Јуни, 2013

ОНЕ: Можни се мали прекини во телевизискиот сигнал

ОНЕ: Можни се мали прекини во телевизискиот сигнал

07 Јуни, 2013

И вработени во Народна банка дел од заложничката драма во Сараево

И вработени во Народна банка дел од заложничката драма во Сараево

07 Јуни, 2013

Битолската млекарница додели 68 високо квалитетни јуници за своите кооперанти

Битолската млекарница додели 68 високо квалитетни јуници за своите кооперанти

07 Јуни, 2013

Ford втора година по ред победи на изборот за Меѓународен Мотор на Годината

Ford втора година по ред победи на изборот за Меѓународен Мотор на Годината

07 Јуни, 2013

НЛБ Тутунска ги намали каматите на кредитите

НЛБ Тутунска ги намали каматите на кредитите

07 Јуни, 2013

Евроинс Осигурување АД Скопје ќе издаде седма емисија акции

Евроинс Осигурување АД Скопје ќе издаде седма емисија акции

07 Јуни, 2013

Нов проект за надминување на дигиталниот јаз во ЈЕИ

Нов проект за надминување на дигиталниот јаз во ЈЕИ

07 Јуни, 2013

Што Forex пазарот го прави толку атрактивен?

Што Forex пазарот го прави толку атрактивен?

07 Јуни, 2013

Прво забрана за камиони низ Скопје, сега и знаци за предупредување

Прво забрана за камиони низ Скопје, сега и знаци за предупредување

06 Јуни, 2013

Околу 1.000 луѓе во Куманово користат право на детски додаток

Околу 1.000 луѓе во Куманово користат право на детски додаток

06 Јуни, 2013

“Структурни коинтегрирани векторски авторегресивни модели”-предавање на Економскиот факултет – Скопје

“Структурни коинтегрирани векторски авторегресивни модели”-предавање на Економскиот факултет – Скопје

06 Јуни, 2013

Нови CTG апарати за поуспешна дијагностика

Нови CTG апарати за поуспешна дијагностика

06 Јуни, 2013