17 Февруари, 2020
0.0188

Најголем шок кога на филм го убија татко ми: Лукаревска одговара на 30 прашања

Објавено во: Македонија 24 Јануари, 2020

Јаде се, ама никако не и полнети пиперки - директорка на Управата за јавни приходи Сања Лукаревска му одговара на Коста Петров во „30 прашања со”. Лукаревска открива и дека не може без појадок, но и дека најголем шок и било кога била мала п ана филм видела како го убиваат нејзиниот татко, а тој се вратил дома жив. 

Да биде семоќна ќе најде лек за сите болести, а зборува и за нејзината функција. 


Можеби ќе ве интересира

Власта денес ќе маршира до судовите и ќе бара правда

Власта денес ќе маршира до судовите и ќе бара правда

Катимерини: Знамето на НАТО нема да му донесе победа на Заев

Катимерини: Знамето на НАТО нема да му донесе победа на Заев

АТРАКТИВНИ ИЛИ ПРАВЕДНИ - со Бугарија и Косово имаме најниски даноци во регионот

АТРАКТИВНИ ИЛИ ПРАВЕДНИ - со Бугарија и Косово имаме најниски даноци во регионот

Министерството за труд без министер до избори

Министерството за труд без министер до избори

ЕУ поздравија, Спасовски и Османи летаат во Брисел

ЕУ поздравија, Спасовски и Османи летаат во Брисел

Спикерот Џафери вечерва ги распиша изборите

Спикерот Џафери вечерва ги распиша изборите

ФОКУС НА ДЕНОТ: Изгласан е Законот за ЈО, по што Собранието се распушти

ФОКУС НА ДЕНОТ: Изгласан е Законот за ЈО, по што Собранието се распушти

Мицкоски: Заев се ослободува од поткуп

Мицкоски: Заев се ослободува од поткуп

ЕКСПРЕСНО: Пендаровски ги потпиша Законите за ЈО и за Советот на јавни обвинители

ЕКСПРЕСНО: Пендаровски ги потпиша Законите за ЈО и за Советот на јавни обвинители