26 Јануари, 2021
0.0212

Најголемиот Black Friday e на Grouper.mk

Објавено во: Мои пари 27 Ноември, 2020

Празникот на шопингот и попустите e се пополуарен низ годите кај нас, па со нетрпение купувачите очекуваат да се впуштат во потрага по добри зделки и попусти во текот на наредните неколку денови. Со оглед на ситуацијата и глобалната пандемија годинава интересот за Black Friday шопинг не е опаднат, но е ориентиран кон онлајн купувањето како лесен и безбеден начин за уживање шопингот.

Токму на Grouper.mk може да најдате преку 5000 различни зделки за сечиј вкус со попусти до 90% и да уживате во шопингот без грижи за гужви, турканици, редици и дистанца. Оваа година Grouper po 7ми пат ја организира најголемата Black Friday кампања во земјава со непобедлива понуда од најразлични производи за домот, облека и додатоци, патувања на попуст низ земјава, здравствени прегледи и третмани за разубаувуање и се тоа по луди цени и во ограничени количини!

Попустите траат цел викенд, заклучно со понеделник, Cyber Monday 30.11 кога дополнително ќе бидат понудени нови зделки кои ќе траат само 24 часа.

За да биде еуфоријата поголема Black Friday годинава е „зачинет“ и со наградна игра со Mastercard „Одбери онлајн!“, што значи дека со секој купен производ (трансакција) со Mastercard платежна картичка од Grouper Shopping Mall, влегувате во извлекувањето кое може да ви донесе смартфон Samsung Galaxy S20, електричен тротинет Segway, лаптоп ASUS или прочистувач на воздух Blue Air.

Купувајте и забавувајте се!


ПР објава

Можеби ќе ве интересира

Онлајн-промоција на македонски превод на комедијата „Мир-Божица – Ејрене“ од Аристофан

Онлајн-промоција на македонски превод на комедијата „Мир-Божица – Ејрене“ од Аристофан

Што ако ви кажеме дека најстилските парчиња во Fashion Group се на -70%?

Што ако ви кажеме дека најстилските парчиња во Fashion Group се на -70%?

Зона на чист воздух во суперсторот „Литература.мк“

Зона на чист воздух во суперсторот „Литература.мк“

Мит или вистина - Колку знаете за никотинот?

Мит или вистина - Колку знаете за никотинот?

Мукаетов ќе биде претседател на РФМ најмалку до 2025 година!

Мукаетов ќе биде претседател на РФМ најмалку до 2025 година!

Eurohold доби одобрение од Регулаторната Комисија за Енергетика и Водостопанство за превземање на филијалите на Групацијата CEZ во Бугарија

Eurohold доби одобрение од Регулаторната Комисија за Енергетика и Водостопанство за превземање на филијалите на Групацијата CEZ во Бугарија

Онлајн-промоција на првиот „Македонско-унгарски разговорник“

Онлајн-промоција на првиот „Македонско-унгарски разговорник“

Силк Роуд Банка од утре започнува со предвремена исплатата на пензиите за јануари

Силк Роуд Банка од утре започнува со предвремена исплатата на пензиите за јануари

Хуавеј е прогласен од Gartner Peer Insights за избор на купувачите за 2020 за Центарот за податоци и клауд мрежи кој доби највисоки оценки

Хуавеј е прогласен од Gartner Peer Insights за избор на купувачите за 2020 за Центарот за податоци и клауд мрежи кој доби највисоки оценки