27 Мај, 2022
0.0252

Најстилските парчиња во Fashion Group на намалување до -70 отсто!

Објавено во: Мои пари 18 Јануари, 2022

Првиот месец од годината со себе секогаш носи нови предизвици, па сосема очекувано е да сакаме истите да ги дочекаме подготвени!

Веројатно веќе знаете дека токму месец јануари е месец на сезонските намалувања, па листата на парчиња и процентот на попустите постојано се зголемува!

Истото е случај и во продавниците на вашата омилена модна групација Fashion Group, каде од денеска, намалувањето во одредени брендови ќе достигне и до неверојатни -70%!

Одвојте време за супер шопинг и посетете ги продавниците на Guess, Fashion & Friends, Levi’s, Replay и Dan John каде токму од денеска, 18.01, намалувањата достигнуваат и до -70%! Целата понуда погледнете ја и онлајн https://bit.ly/3Ifp0gd .

Сега е полесно од кога и да е, без двоумење да си ги набавите сите парчиња кои беа на вашата wish list и да ги направите комбинациите за кои отсекогаш мечтаевте.

Момците пак, не смеат да ја пропуштат неодоливата понуда на омилениот Boss во чија продавница и онлајн https://bit.ly/3IbK0EA ве чекаат неодоливи парчиња на намалување од -30%, а за нови авантури секогаш се подготвуваме во Timberland каде намалувањата достигнаа и до -60%!

Никогаш не било полесно да направите шик комбинации и за овие студени денови, со оглед на тоа што сега, најтоплите класици и тренди парчиња во нашите продавници можете да ги најдете по супер цени.

Сега е она време за да си го набавите омилениот капут или јакна, но и сите оние обувки за кои си велевте дека неодоливо ќе ви прилегаат со зимската комбинација што си ја замисливте. Не двоумете се и набавете си ги и сите романтични кошули, дуксери и маички на куси ракави со кои стилски ќе ја започнеме топлата сезона која ќе дојде многу побрзо одошто очекуваме.

Она на што знаеме дека ќе се израдувате е и информацијата дека од утре, 19.01 започнува супер намалување и во Geox, Okaidi, Parfois, Women ‘secret, Springfield и Mango и тоа до неверојатни -50% односно -70%!

Знаеме дека е многу тешко да се одолее на сите овие понуди, па затоа добро подгответе се пред да тргнете на шопинг. Секогаш, истиот можете да го направите и преку нашата онлајн продавница, каде ве чекаат подеднакво неодоливи понуди!

ПР објава

Можеби ќе ве интересира

11 нови македонски чинари во дворот на училиштето Коменски

11 нови македонски чинари во дворот на училиштето Коменски

ИУТЕКРЕДИТ ЈА КУПИ МОЛДАВСКАТА ЕНЕРГОБАНК И ГО ЗГОЛЕМИ КАПИТАЛОТ И БРОЈОТ НА КЛИЕНТИ - резултати за првиот квартал од годинава

ИУТЕКРЕДИТ ЈА КУПИ МОЛДАВСКАТА ЕНЕРГОБАНК И ГО ЗГОЛЕМИ КАПИТАЛОТ И БРОЈОТ НА КЛИЕНТИ - резултати за првиот квартал од годинава

По 11 успешни детски театарски претстави Скопје Сити Мол и Синеплекс најавуваат продолжување на Мој театар – Сити театар наесен

По 11 успешни детски театарски претстави Скопје Сити Мол и Синеплекс најавуваат продолжување на Мој театар – Сити театар наесен

НЛБ Банка доби национална награда за општествена одговорност и признание за најинвентивна практика за проектот „НЛБ Рамка за помош“

НЛБ Банка доби национална награда за општествена одговорност и признание за најинвентивна практика за проектот „НЛБ Рамка за помош“

Кузмановиќ: Vivo смартфоните во Македонија ќе донесат квалитет и долгорочна поддршка на корисниците

Кузмановиќ: Vivo смартфоните во Македонија ќе донесат квалитет и долгорочна поддршка на корисниците

ГОЛЕМ ИНТЕРЕС ЗА МЛАДИНСКИОТ ПРЕДИЗВИК – ГЕНЕРАЦИЈА БЕЗ ГРАНИЦИ, ПРИЈАВЕТЕ СЕ!

ГОЛЕМ ИНТЕРЕС ЗА МЛАДИНСКИОТ ПРЕДИЗВИК – ГЕНЕРАЦИЈА БЕЗ ГРАНИЦИ, ПРИЈАВЕТЕ СЕ!

Караванот на Халкбанк „Приказни од моето маало“ го посети Штип

Караванот на Халкбанк „Приказни од моето маало“ го посети Штип

A1 Македонија повторно со најбрза мобилна мрежа на територијата на целата држава

A1 Македонија повторно со најбрза мобилна мрежа на територијата на целата држава

ВАЖНО СООПШТЕНИЕ: КОНЦЕРТОТ НА ДАЈТЕ МУЗИКА СЕ ПРЕЗАКАЖУВА ЗА 18-ТИ ЈУНИ!

ВАЖНО СООПШТЕНИЕ: КОНЦЕРТОТ НА ДАЈТЕ МУЗИКА СЕ ПРЕЗАКАЖУВА ЗА 18-ТИ ЈУНИ!