29 Јули, 2021
0.0183

Нептун подари 20 Fuego смарт телевизори за да се гледа Македонија на Европско

Објавено во: Мои пари 14 Јуни, 2021

20 Fuego смарт телевизори од страна на Фудбалската федерација на Македонија беа донирани низ Скопје и другите градови во Македонија, со цел секој да има можност да го гледа настапот на фудбалерите на ЕВРО шампионатот. Fuego телевизорите беа доставени таму каде што нема услови од технички причини, низ Скопје и другите градови во Република Македонија на повеќе болници, домови за деца, рехабилитациони центри, противпожарни единици, полициски станици.

Македонските фудбалери ја имаат нашата огромна поддршка и продолжуваме да ги бодриме за победа на следните натпревари!


ПР објава

Можеби ќе ве интересира

Зошто инвестирањето во недвижнини е најдобра инвестиција?

Зошто инвестирањето во недвижнини е најдобра инвестиција?

„Тито и Дино“ е првата македонска сликовница целосно изработена со кирилски фонт за дислексија

„Тито и Дино“ е првата македонска сликовница целосно изработена со кирилски фонт за дислексија

Летувајте безбедно со промотивниот пакет полиси од Кроација осигурување

Летувајте безбедно со промотивниот пакет полиси од Кроација осигурување

Спречете ја дехидратацијата навреме при повраќање и дијареа кај децата

Спречете ја дехидратацијата навреме при повраќање и дијареа кај децата

Брегу: Познавањето на „вистинските луѓе“ не води кон ЕУ

Брегу: Познавањето на „вистинските луѓе“ не води кон ЕУ

Со патничко осигурување од Кроација до повластена цена на Kовид-19 тестови во Систина

Со патничко осигурување од Кроација до повластена цена на Kовид-19 тестови во Систина

Неум ‒ Интернационален подводен филмски фестивал 2021

Неум ‒ Интернационален подводен филмски фестивал 2021

Заштитното лице на Видеолотарија, македонската фудбалска икона, Горан Пандев полни 38 години

Заштитното лице на Видеолотарија, македонската фудбалска икона, Горан Пандев полни 38 години

ИНТЕРВЈУ КОСТИЌ, „ФИЛИП МОРИС“: Науката и технологијата можат и мораат да бидат дел од решавање на проблемот со пушењето

ИНТЕРВЈУ КОСТИЌ, „ФИЛИП МОРИС“: Науката и технологијата можат и мораат да бидат дел од решавање на проблемот со пушењето