28 Мај, 2022
0.0205

Новата колекција на Dan John - одраз на префинетиот маж

Објавено во: Мои пари 12 Мај, 2022

Ако оваа сезона сте во недоумица како да креирате кул и истовремено софистициран изглед, тогаш време е да ја погледнете новата колекција на новиот италијански бренд Dan John.

Секогаш полн свежи парчиња што го привлекуваат вниманието, новата колекција на Dan John повторно е одраз на она како треба да изгледа совршениот маж, со супер истенчен стил кој ужива во секој момент од животот.

Во истата ќе најдете претежно светли парчиња сосема навреме за почетокот и целосно уживање во топлата сезона, прикажани преку совршено скроените костими, палтата за вечерните излегувања, панталоните за секојдневните состаноци, но и шик кошулите со принт и маичките за тренди изглед.

Сега е полесно од кога и да е да ги споите тренди парчињата со оние класичните бидејќи колекцијата на Dan John ви го овозможува тоа и многу повеќе.

Додадете доза шарм на вашиот стил со модните додатоци што и во оваа колекција ги има во изобилие, а останете запаметени и по неодоливата свежина што со себе ја носат парфемите со името на брендот.

Како и секогаш, дизајнерите на Dan John се погрижија на момците да им понудат неверојатно чувство кога ги носат парчињата, благодарение на ултра квалитетните материјали по кои брендот е познат.

Секогаш со доза префинетост, кроевите иако супер модерни, и овојпат потсетуваат на единствената италијанска класика која секогаш раскажува неодоливи приказни.

Оваа сезона, не постои ништо попривлечно од маж што знае што сака од животот, а кога на тоа ќе му додадете шармантно парче во неутрална нијанса, тогаш имате сè што посакувавте.

Ние издвоивме некои од највпечатливите парчиња за оваа пролет, а на вас оставаме да ги одберете фаворитите и многу повеќе од тоа во продавницата на брендот во East Gate Mall и онлајн на следниот линк.

ПР објава

Можеби ќе ве интересира

Новата сликовница „Рекичето што сакаше да порасне“ од Ване Костуранов и Ана Торма ќе биде промовирана во „Литература.мк“ во Струмица

Новата сликовница „Рекичето што сакаше да порасне“ од Ване Костуранов и Ана Торма ќе биде промовирана во „Литература.мк“ во Струмица

Пронајди и резервирај летови брзо и едноставно на Petal Search

Пронајди и резервирај летови брзо и едноставно на Petal Search

Силк Роуд Банка во вторник започнува со предвремена исплатата на пензиите за мај

Силк Роуд Банка во вторник започнува со предвремена исплатата на пензиите за мај

Министерството за економија го прогласи ХалкЕко проектот на Халкбанк за најдобар општествено одговорен проект во категоријата „однос со животната средина“

Министерството за економија го прогласи ХалкЕко проектот на Халкбанк за најдобар општествено одговорен проект во категоријата „однос со животната средина“

Уживајте на летното сонце - со заштита за косата и скалпот за да спречите предвремено стареење

Уживајте на летното сонце - со заштита за косата и скалпот за да спречите предвремено стареење

ЗА ЕДНА НЕДЕЛА, НОВИ 5 МИЛИОНИ ДЕНАРИ КАЈ ИГРАЧИТЕ НА ВИДЕОЛОТАРИЈА СО МИЛИОНЕР И МИНИ ЏЕКПОТ

ЗА ЕДНА НЕДЕЛА, НОВИ 5 МИЛИОНИ ДЕНАРИ КАЈ ИГРАЧИТЕ НА ВИДЕОЛОТАРИЈА СО МИЛИОНЕР И МИНИ ЏЕКПОТ

Предизвик за сите гејмери: НЕПТУН организира голем GAMING настан

Предизвик за сите гејмери: НЕПТУН организира голем GAMING настан

Агенцијата „Represent Communications Скопје“ прослави 5 години од постоењето со инклузија на глуви и наглуви лица

Агенцијата „Represent Communications Скопје“ прослави 5 години од постоењето со инклузија на глуви и наглуви лица

11 нови македонски чинари во дворот на училиштето Коменски

11 нови македонски чинари во дворот на училиштето Коменски