16 Јануари, 2021
0.0166

Online shopping days: Најубавите есенски парчиња на неодолива промоција!

Објавено во: Мои пари 24 Ноември, 2020

Обожавателите на шопингот го уживаат најубавиот период од годината кога секојдневно можат да си ги купат омилените парчиња на намалување како никогаш досега само онлајн  на www.fashiongroup.com.mk .

За да ви ја разубавиме и оваа недела, од денеска па сè до 26 – ти, само за вас, организиравме online shopping days, а во рамки на промоцијата ќе можете да си го набавите омилениот производ на намалување од -15%, додека за два или повеќе купени ќе добиете -20%.


Во одличната понуда на нашите брендови која секојдневно се зголемува со нови и стилски парчиња, ќе ги пронајдете совршената јакна и чизми како есенцијални парчиња на кои прво помислуваме кога е во прашање студената сезона.


Подеднакво привлечни се и класиците како кошули, фармерки и џемпери со кои никогаш нема да погрешите кога е ваква промоција во прашање, односно, ќе добиете повеќе за помалку од она што некогаш сте го планирале.

Промоцијата важи исклучиво за онлајн нарачки, па така, без разлика каде сте, наполнете ја кошничката со производите во кои се вљубивте изминатиов период и само сега, купете ги по супер цени и заштедете повеќе од кога и да е.

Оваа празнична сезона се чини ќе биде поинаква од сите оние што досега ги паметиме, па сега е совршено време да почнете да се подготвувате и за подароците што ќе им ги испратите на вашите најблиски.

Ако досега трпеливо ги чекавте деновите на неодоливи намалувања, велиме дека истите и официјално се започнати на вашата омилена шопинг дестинација – www.fashiongroup.com.mk.


*Промоцијата не ги опфаќа производите од актуелното намалување


ПР објава

Можеби ќе ве интересира

Запознајте ги Galaxy Buds Pro: Епски звук во секое време

Запознајте ги Galaxy Buds Pro: Епски звук во секое време

Новиот Galaxy S21 Ultra ги обедини легендите на британската уметничка сцена

Новиот Galaxy S21 Ultra ги обедини легендите на британската уметничка сцена

“УНИБанка” АД Скопје ќе ја исплати четвртата полугодишна камата на сопствениците на Перпетуални обврзници

“УНИБанка” АД Скопје ќе ја исплати четвртата полугодишна камата на сопствениците на Перпетуални обврзници

Време е за Winter Last Minute Sale во Скопје Сити Мол!

Време е за Winter Last Minute Sale во Скопје Сити Мол!

Претставени најновите Samsung Galaxy S уреди - S21 и S21+

Претставени најновите Samsung Galaxy S уреди - S21 и S21+

Зелени жртвени зони и жртвите на зелениот раст

Зелени жртвени зони и жртвите на зелениот раст

„М Кар“ одбележува 5 години успешна приказна увозник и диструбутер на брендовите BMW и MINI

„М Кар“ одбележува 5 години успешна приказна увозник и диструбутер на брендовите BMW и MINI

Успех во лекувањето на ковид-пациенти: Инфективниот оддел на „Аџибадем Систина“ досега третираше 2.265 пациенти

Успех во лекувањето на ковид-пациенти: Инфективниот оддел на „Аџибадем Систина“ досега третираше 2.265 пациенти

Верверидис: Европскиот кампус на Универзитетот Јорк за СИТИ Колеџ е природен чекор кон понатамошното растење, унапредување во образованието и иновација

Верверидис: Европскиот кампус на Универзитетот Јорк за СИТИ Колеџ е природен чекор кон понатамошното растење, унапредување во образованието и иновација