14 Декември, 2019
0.0174

Отворен ден во ПроКредит банка

Објавено во: Мои пари 19 Ноември, 2019

ПроКредит Банка Ве поканува на отворен ден во вторник на 26ти ноември во 15 часот во Централната управа на банката.

„Отворениот ден нуди можност за сите кои се заинтересирани да започнат кариера во ПроКредит Банка, да дознаат повеќе за мисијата на банката, деловната етика на банката, вредностите кои ги негуваме, нашата еко стратегија.

Отворениот ден е одлична можност во директен разговор и дружба со нашиот тим да ги  слушнете советите како полесно и правилно да се интегрирате во процесот на вработување на ПроКредит Банка - Onboarding програма. Кои вештини и знаења се потребни за да започнете кариера во ПроКредит Банка и како да постигнете успех во областа за која сте заинтересирани“, велат од банката.

На отворениот ден можат да се пријават сите заинтересирани кои имаат завршено високо образование или апсолвенти на било кој факултет.

Доколку и Вие сакате да присуствувате, пријавете се со испраќање на CV на слeднава е-маил адреса job@procreditbank.com.mk


Можеби ќе ве интересира

Промовирана InnoTech Club, платформа за зголемување на свесноста за наука, технологија и иновации

Промовирана InnoTech Club, платформа за зголемување на свесноста за наука, технологија и иновации

Пет години стратешко партнерство на Тутунски Комбинат Прилеп и Филип Морис Интернешнал

Пет години стратешко партнерство на Тутунски Комбинат Прилеп и Филип Морис Интернешнал

Тиго Фајнанс – две години синоним за достапност и брзина во финтек индустријата

Тиго Фајнанс – две години синоним за достапност и брзина во финтек индустријата

А1 Македонија го најавува A1 Game Fest 2019 - најголемиот гејминг настан за оваа година

А1 Македонија го најавува A1 Game Fest 2019 - најголемиот гејминг настан за оваа година

Професионалната ориентација-откривање на способностите и афинитетите на учениците

Професионалната ориентација-откривање на способностите и афинитетите на учениците

Воздухот во домот може да биде од 2 до 5 пати позагаден од надворешниот воздух

Воздухот во домот може да биде од 2 до 5 пати позагаден од надворешниот воздух

Магична еуфорија во Скопје Мериот хотел и Дистрикт бар и ресторан

Магична еуфорија во Скопје Мериот хотел и Дистрикт бар и ресторан

Свечено доделување на наградата „ПЕГАЗ“ и промоција на „Насон прочитана книга“ од Соња Манџук

Свечено доделување на наградата „ПЕГАЗ“ и промоција на „Насон прочитана книга“ од Соња Манџук

Специјално издание на Porsche Panamera - 10 Years Edition

Специјално издание на Porsche Panamera - 10 Years Edition