16 Јуни, 2019
0.0176

ОВА ГО ИМА ВО РЕГИОНОТ: На работа може да се дојде во пижами

Објавено во: Балкан 23 Мај, 2019

Во Србија се појави оглас во кој се бара човек кој би спиел 8 часа, и би добил плата од 100.000 динари. 

Се наведува дека оваа работа е идеална за луѓето кои имаат над 18 години, и се присутни на социјалните мрежи. 

Фирмата бара „амбасадор“ на нивниот најголем бренд. 

Што се однесува за необилни огласи, оваа година имаше и оглас со кој се бара вајбер дадилка за во Америка. 

Можеби ќе ве интересира

(ФОТО) ЖЕНА ЗАВАРУВАЧ: Кога ќе го земе апаратот за заварување, сите мислат дека се шегува

(ФОТО) ЖЕНА ЗАВАРУВАЧ: Кога ќе го земе апаратот за заварување, сите мислат дека се шегува

НЕВРАБОТЕНА НЕ САКАЛА ДА ЧЕКА: Досега поминала половина свет

НЕВРАБОТЕНА НЕ САКАЛА ДА ЧЕКА: Досега поминала половина свет

АКО СТЕ ВО ГРЦИЈА ВНИМАВАЈТЕ: Овој пожар брзо се шири

АКО СТЕ ВО ГРЦИЈА ВНИМАВАЈТЕ: Овој пожар брзо се шири

(ВИДЕО) Собир на СПЦ во Подгорица поради црковиот имот

(ВИДЕО) Собир на СПЦ во Подгорица поради црковиот имот

Мицотакис ќе има двојно повеќе пратеници од Ципрас - што ова ќе значи за Македонија?

Мицотакис ќе има двојно повеќе пратеници од Ципрас - што ова ќе значи за Македонија?

МАПА: Еве што и каде се произведувало во Југославија

МАПА: Еве што и каде се произведувало во Југославија

(ВИДЕО) Демонстранти фрлаа камења врз автомобилот на Еди Рама

(ВИДЕО) Демонстранти фрлаа камења врз автомобилот на Еди Рама

Бугарија против растурањето на „пакетот“ Македонија - Албанија

Бугарија против растурањето на „пакетот“ Македонија - Албанија

Грци запалија албански туристички автобус

Грци запалија албански туристички автобус