21 Април, 2018
0.0640

Популарната манекенка Цеце Георгиев ќе стане мајка

Објавено во: Стил 19 Март, 2018

Се чувствувам одлично и покрај неколкуте килограми плус. Полот нека биде изненадување за јавноста. За името сè уште не сме одлучиле, има неколку модерни имиња што ни се допаѓаат, вели познатата манекенка Цеце Орешкова Георгиев која за „Женски Магазин“ првпат зборува за радосната вест што успешно ја криеше од медиумите сè до завчерашниот Виенски бал каде гордо го покажа стомачето.

Можеби ќе ве интересира

Со ова заштедија 800 години во работни часови

Со ова заштедија 800 години во работни часови

Древните лекари со масло од роза лечеле над 20 болести!

Древните лекари со масло од роза лечеле над 20 болести!

Роџер Вотерс не сака да работи за „Белите Шлемови“

Роџер Вотерс не сака да работи за „Белите Шлемови“

Само една чашка алкохол дневно може да го скрати животот

Само една чашка алкохол дневно може да го скрати животот

Идеален за мини викенд патување: Ова е најевтинитот европски град!

Идеален за мини викенд патување: Ова е најевтинитот европски град!

Арсен Венгер официјално си заминува од Арсенал на крајот од сезоната

Арсен Венгер официјално си заминува од Арсенал на крајот од сезоната

Д-р Светлана Смугреска, педијатар: Најважна е довербата лекар-пациент

Д-р Светлана Смугреска, педијатар: Најважна е довербата лекар-пациент

Трендо: Убава е и тишината која сам ја мезиш

Трендо: Убава е и тишината која сам ја мезиш

Родители на распуст

Родители на распуст