09 Август, 2022
0.0315

Попустите продолжуваат цел викенд во Ист Гејт Мол, надополнет со кул викенд со мјузикл на дајте музика и многу сладолед

Објавено во: Мои пари 24 Јуни, 2022

Добивај вести на Viber

LATE NIGHT SHOPPING-от во Ист Гејт Мол помина со огромен интерес. Големите попусти ги преполнија продавниците со купувачи.

Преубав е моментот кога сите се расположени, кога се ужива во слободниот шопинг со намалени цени, во музиката, во тоа дека пак сме заедно.

Се купуваат најмногу модни и спортски и марки, но не изостанаа и производите за домаќинствата и покуќнината.

Во Ист Гејт Мол има понуда за сечиј џеб, и навистина попустите сега се фантастични, а бесплатниот паркинг и широките коридори и природната светлина се нешто најпогодно што го прави шопингот во Ист Гејт најдобро искуство во Македонија.

Ист Гејт Мол, најновиот и најубавиот трговски центар во Скопје, Ист Гејт Мол - продолжува со попустите во над 90 модни и спортски марки, кои започнаа со сезонско намалување и нудат екстра намалени цени, до 50 и 70%.

Ист Гејт Мол најавува cool викенд, денови со многу сладолед и освежување, а во недела настап на популарните старомаалци ,,Дајте Музика”, кои ќе одржат претстава мјузикал за прв пат во живо и на отворено, на источното плато на Ист Гејт Мол, на 26ти Јуни во недела и тоа од 18:00 часот.

ПР објава

Можеби ќе ве интересира

За да направите филмски хит од секојдневието - истражете го новиот vivo X80Pro и искористете го периодот за претпорачка

За да направите филмски хит од секојдневието - истражете го новиот vivo X80Pro и искористете го периодот за претпорачка

Премиер лига ексклузивно на Арена спорт каналите, Кристал Палас и Арсенал за почеток на новата сезона

Премиер лига ексклузивно на Арена спорт каналите, Кристал Палас и Арсенал за почеток на новата сезона

Поврзувањето и соработката го отвораат патот кон подобро разбирање на себеси со иновациите на Samsung Wellness

Поврзувањето и соработката го отвораат патот кон подобро разбирање на себеси со иновациите на Samsung Wellness

Петта година по ред се дружиме на официјалниот избор „Мажи на годината“

Петта година по ред се дружиме на официјалниот избор „Мажи на годината“

Првиот говорник на TEDx од Балканот промовиран пред глобална публика од 35 милиони луѓе е од Македонија

Првиот говорник на TEDx од Балканот промовиран пред глобална публика од 35 милиони луѓе е од Македонија

Лојалната програма на Credissimo заштедува пари

Лојалната програма на Credissimo заштедува пари

Намалување на штети: Значењето на овој проект и кои се неговите придобивки?

Намалување на штети: Значењето на овој проект и кои се неговите придобивки?

Детското штедење Халки доби свое лого

Детското штедење Халки доби свое лого

ЕуроникелИндустри единствен во земјава и во регионов со ИСО сертификат за измерена емисија на стакленички гасови

ЕуроникелИндустри единствен во земјава и во регионов со ИСО сертификат за измерена емисија на стакленички гасови