22 Јуни, 2018
0.3525
    ALK 8331.04    0.37%     BESK 9899    1.01%     COMA 306    0%     GRNT 848.09    2.11%     KMB 5322.64    1.79%     MPT 43620.21    5.11%     MTUR 4790.91    1.94%     OHB 6376.92    -0.37%     OKTA 4747    9.98%     POPK 15    7.14%     RMDEN16 95.5    0%     RMDEN17 95.6    0.21%     RZLV 82.6    1.98%     RZUS 149.5    6.03%     STB 981.83    1.27%     STBP 896.62    0.28%     STIL 153.87    3.97%     TETE 2299.91    0.45%     TNB 13946.7    1.16%     TPLF 1113    -9.95%     TTK 1030.25    2.55%     UNI 2618.83    8.01%     ZILU 262.98    2.73%

Регенеративен гел со екстракт од полжав Cell 1 на Swiss Medical Products

Објавено во: Мои пари, Стил 09 Октомври, 2017

Вашата кожа го заслужува најдоброто.

Cell-1 е транспарентен не-масен гел за сите видови на кожа без несакани ефекти, благодарение на природните состојки. Покрај екстрактот од полжав, Cell-1 содржи и рунолист (Leontopodium Alpinum Water) – алпски бисер, билка со преубав изглед на ѕвезда. Богат извор на заштитни молекули ( витамини Ц и Е ), танин со антиинфламаторен и смирувачки ефект. Штити од UV зрачење, ги регенерира и зајакнува клетките на кожата.

Се препорачува за регенерација на кожата на лицето и телото во случај на појава на акни, проширени пори, брчки, отпуштена кожа, хиперпигментација, како и изгоретини и лузни. 

Можете да го пронајдете во аптеките ширум Македонија.

Можеби ќе ве интересира

Здравата храна на Виталиа чекор до вас на плажа

Здравата храна на Виталиа чекор до вас на плажа

Отворен ден: Стани „Сите сити“ волонтер

Отворен ден: Стани „Сите сити“ волонтер

Охридска банка Сосиете Женерал формира Клуб на таленти

Охридска банка Сосиете Женерал формира Клуб на таленти

Првиот ден од Skopje Street Music Festival ги оправда очекувањата

Првиот ден од Skopje Street Music Festival ги оправда очекувањата

Саниран дефектот на Виктор Иго

Саниран дефектот на Виктор Иго

5 чекори кои секој маж треба да ги направи пред стартот на летото

5 чекори кои секој маж треба да ги направи пред стартот на летото

Асоцијацијата за е-трговија на Македонија ja промовираше Анализата за е-трговијата во

Асоцијацијата за е-трговија на Македонија ja промовираше Анализата за е-трговијата во

Eве каде е нормализирано водоснабдувањето

Eве каде е нормализирано водоснабдувањето

Новата регионална телевизија, Канал Визија, внесува јасен фокус во информирањето на граѓаните

Новата регионална телевизија, Канал Визија, внесува јасен фокус во информирањето на граѓаните