13 Ноември, 2019
0.0214

РОДЕНДЕНСКО ИЗНЕНАДУВАЊЕ ЗА ДИМИТАР АНДОНОВСКИ: Ништо освен семејството не ми треба

Објавено во: Стил 07 Септември, 2018

Сопругата и синот го изненадија поп-пејачот Димитар Андоновски, за неговиот 33. роденден. 

„Вака ме пречекаа дома после работа. Велат дека 33 години се годините на Господ Исус Христос па затоа му благодарам на Бога што сум здрав и жив и најсреќен помеѓу моето семејство и моите најблиски. Друго и ништо не ми треба“, вели Димитар кој објaви семејна славеничка слика со сопругата Христина и со синот Михаил.

Целиот текст читајте го на Женски магазин, тука.

Можеби ќе ве интересира

Лекарите со совети: најефикасни против загадениот воздух се овие маски

Лекарите со совети: најефикасни против загадениот воздух се овие маски

Мојата симпатија е поубава од твојата!

Мојата симпатија е поубава од твојата!

Хрватите најмногу очекуваат, најмалку Македонците: Задоволни со 565 евра плата

Хрватите најмногу очекуваат, најмалку Македонците: Задоволни со 565 евра плата

Новинарката Билјана Секуловска со необично хоби: Предметите ги сликам за да не бидат депресивни

Новинарката Билјана Секуловска со необично хоби: Предметите ги сликам за да не бидат депресивни

(ФОТО) Маркијан ги научи бројките, посакувам да научи и да чита: Синот на Ребека наполни 13 години

(ФОТО) Маркијан ги научи бројките, посакувам да научи и да чита: Синот на Ребека наполни 13 години

Нова епизода од Сезона 5 на Фчераши новости

Нова епизода од Сезона 5 на Фчераши новости

(ФОТО) Во ист стил: Елена Ристеска и момчето за првпат во јавност

(ФОТО) Во ист стил: Елена Ристеска и момчето за првпат во јавност

Трпи бабо за убавина

Трпи бабо за убавина

Ги искористуваат сопствените дете: Што се крие зад фотографиите на совршените мајки на Инстаграм?

Ги искористуваат сопствените дете: Што се крие зад фотографиите на совршените мајки на Инстаграм?