17 Јануари, 2020
0.0405

Саниран дефектот на Ванчо Мицков 7

Објавено во: Мои пари 09 Октомври, 2019

Ве известуваме дека изведувањето на водоводниот приклучок ф-125мм на ул.Ванчо Мицков 7 е завршено. 

Водоснабдувањето е нормализирано на  09.10.2019  во 11:45 часот.


Можеби ќе ве интересира

„ВРБА“ НА МАНЧЕВСКИ СО НОВ РЕКОРД НА ГЛЕДАНОСТ

„ВРБА“ НА МАНЧЕВСКИ СО НОВ РЕКОРД НА ГЛЕДАНОСТ

Преку нетворк маркетинг до успешен сопствен бизнис

Преку нетворк маркетинг до успешен сопствен бизнис

Утре без вода улици во населба Аеродром

Утре без вода улици во населба Аеродром

РСБСП со одговори: Која е целта и како правилно да користете сигурносен појас ?

РСБСП со одговори: Која е целта и како правилно да користете сигурносен појас ?

„Алкалоид“, „ЕВН“,„Интер Партес“ и други се закитија со признание за одговорен бизнис и за Mamforce Standard

„Алкалоид“, „ЕВН“,„Интер Партес“ и други се закитија со признание за одговорен бизнис и за Mamforce Standard

Цел град на Winter Last Minute Sale во Скопје Сити Мол!

Цел град на Winter Last Minute Sale во Скопје Сити Мол!

Три улици без вода поради дефект

Три улици без вода поради дефект

Како да заштедите пари брзо и едноставно?

Како да заштедите пари брзо и едноставно?

Oд тикет со една „утка“ до милион денари!

Oд тикет со една „утка“ до милион денари!