22 Мај, 2018
0.4281
    ALK 7923.39    -1.94%     CEVI 927    -2.93%     EUHA 3    0%     EVRO 3000    7.26%     GRNT 716    -1.35%     GTRG 3000    0%     KMB 4300    -0.99%     MKSD 200    -1.96%     MPT 31000    0.54%     MTUR 4100    0%     OKTA 3550    -4.05%     PPIV 44478.76    -0.05%     RMDEN09 98.5    1.55%     RMDEN10 98    0.2%     RZLV 44.13    -1.93%     STB 1018.27    0.5%     STBP 1121.15    1.19%     STIL 131.24    -0.75%     TEL 270    0%     TNB 13488.48    -0.09%     TPLF 1543.72    -3.93%     UNI 2361    -2.44%     ZILU 263.29    7.47%     ZPKO 2857    0.04%

Стил

Анџелина Џоли е најплатена холивудска актерка со заработка од 33 милиони долари

Анџелина Џоли е најплатена холивудска актерка со заработка од 33 милиони долари

30 Јули, 2013

ФОТО : Најубавата тенисерка Ана Ивановиќ позира за „Rolex”

ФОТО : Најубавата тенисерка Ана Ивановиќ позира за „Rolex”

30 Јули, 2013

Домот и рајските градини на Опра Винфри

Домот и рајските градини на Опра Винфри

30 Јули, 2013

Перо Антиќ за две години ќе заработи 2,5 милиони долари

Перо Антиќ за две години ќе заработи 2,5 милиони долари

29 Јули, 2013

Босанците најмалку се разведуваат, а Србите и Црногорците најмногу се женат

Босанците најмалку се разведуваат, а Србите и Црногорците најмногу се женат

29 Јули, 2013

Како успешно да одговорите на најчестите прашања на интервју за работа?

Како успешно да одговорите на најчестите прашања на интервју за работа?

28 Јули, 2013

Најскапите домови во светот

Најскапите домови во светот

28 Јули, 2013

Кои производители на автомобили создаваат најсигурни мотори?

Кои производители на автомобили создаваат најсигурни мотори?

28 Јули, 2013

Германка веќе 16 години живее без пари

Германка веќе 16 години живее без пари

28 Јули, 2013

(ФОТО) Најлуксузните стоковни куќи во светот

(ФОТО) Најлуксузните стоковни куќи во светот

27 Јули, 2013

Како да заштедите додека патувате?

Како да заштедите додека патувате?

27 Јули, 2013

Најтешките прашања на интервјуа за работа!

Најтешките прашања на интервјуа за работа!

27 Јули, 2013

ФОТО: Десет „уникатни“ хотели

ФОТО: Десет „уникатни“ хотели

25 Јули, 2013

На плажите во Мајорка го забранија алкохолот

На плажите во Мајорка го забранија алкохолот

25 Јули, 2013

По 30 илјади денари за промоторите на Македонија?!

По 30 илјади денари за промоторите на Македонија?!

25 Јули, 2013

Видете кои се земјите со најдолг животен век на луѓето

Видете кои се земјите со најдолг животен век на луѓето

25 Јули, 2013

Од маркетинг идеја до план за поевтино паркирање!

Од маркетинг идеја до план за поевтино паркирање!

24 Јули, 2013

Ова се најлошите бизнис одлуки во историјата!

Ова се најлошите бизнис одлуки во историјата!

24 Јули, 2013