24 Јуни, 2018
0.4246
    ALK 8331.04    0.37%     BESK 9899    1.01%     COMA 306    0%     GRNT 848.09    2.11%     KMB 5322.64    1.79%     MPT 43620.21    5.11%     MTUR 4790.91    1.94%     OHB 6376.92    -0.37%     OKTA 4747    9.98%     POPK 15    7.14%     RMDEN16 95.5    0%     RMDEN17 95.6    0.21%     RZLV 82.6    1.98%     RZUS 149.5    6.03%     STB 981.83    1.27%     STBP 896.62    0.28%     STIL 153.87    3.97%     TETE 2299.91    0.45%     TNB 13946.7    1.16%     TPLF 1113    -9.95%     TTK 1030.25    2.55%     UNI 2618.83    8.01%     ZILU 262.98    2.73%

Стил

ФОТО: „Вила Столив“ – куќа школка во Црна Гора

ФОТО: „Вила Столив“ – куќа школка во Црна Гора

30 Јуни, 2013

„Savoir“: Кралски кревет за 175 илјади долари, нарачките се множат

„Savoir“: Кралски кревет за 175 илјади долари, нарачките се множат

30 Јуни, 2013

Северна Кореја – нов туристички рај?

Северна Кореја – нов туристички рај?

30 Јуни, 2013

Јаху: Кога е најдобро време за пазарување…

Јаху: Кога е најдобро време за пазарување…

29 Јуни, 2013

Совети за млади претприемачи во Велс: Како се заработува од стриптиз бар?

Совети за млади претприемачи во Велс: Како се заработува од стриптиз бар?

29 Јуни, 2013

Колку сон ни е потребен?

Колку сон ни е потребен?

29 Јуни, 2013

ФОТО: Подземна палата во Калифорнија се продава за 53 милиони долари

ФОТО: Подземна палата во Калифорнија се продава за 53 милиони долари

28 Јуни, 2013

Мистериозен купувач понуди 2 милијарди кеш за „Empire State Building“

Мистериозен купувач понуди 2 милијарди кеш за „Empire State Building“

27 Јуни, 2013

„New Moment“ доби титаниумски лав на Кан

„New Moment“ доби титаниумски лав на Кан

27 Јуни, 2013

ФОТО: Погледнете ја новата куќа на Бил Гејтс

ФОТО: Погледнете ја новата куќа на Бил Гејтс

26 Јуни, 2013

Опра Винфри е прогласена за најмоќна славна личност по петти пат

Опра Винфри е прогласена за најмоќна славна личност по петти пат

26 Јуни, 2013

Нова победа: Зошто Ауди е супер бренд?

Нова победа: Зошто Ауди е супер бренд?

25 Јуни, 2013

По втор пат Ауди победи на трката 24 часа Ле Ман

По втор пат Ауди победи на трката 24 часа Ле Ман

25 Јуни, 2013

Спот на Влатко Стефановски за „Мекиците од Стража“

Спот на Влатко Стефановски за „Мекиците од Стража“

25 Јуни, 2013

Нисан со најголем скок, стигна до Топ 5 еколошки брендови!

Нисан со најголем скок, стигна до Топ 5 еколошки брендови!

24 Јуни, 2013

Гол маж ја прекина ревијата на Долче и Габана?!

Гол маж ја прекина ревијата на Долче и Габана?!

23 Јуни, 2013

ФОТО:Ријана со два џоинта побара легализирање на марихуаната

ФОТО:Ријана со два џоинта побара легализирање на марихуаната

23 Јуни, 2013

ФОТО: Петте најинтересни куќи во светот

ФОТО: Петте најинтересни куќи во светот

22 Јуни, 2013