22 Мај, 2018
0.4033
    ALK 7923.39    -1.94%     CEVI 927    -2.93%     EUHA 3    0%     EVRO 3000    7.26%     GRNT 716    -1.35%     GTRG 3000    0%     KMB 4300    -0.99%     MKSD 200    -1.96%     MPT 31000    0.54%     MTUR 4100    0%     OKTA 3550    -4.05%     PPIV 44478.76    -0.05%     RMDEN09 98.5    1.55%     RMDEN10 98    0.2%     RZLV 44.13    -1.93%     STB 1018.27    0.5%     STBP 1121.15    1.19%     STIL 131.24    -0.75%     TEL 270    0%     TNB 13488.48    -0.09%     TPLF 1543.72    -3.93%     UNI 2361    -2.44%     ZILU 263.29    7.47%     ZPKO 2857    0.04%

Стил

ФОТО: Еве кои се најочекуваните нови автомобили!

ФОТО: Еве кои се најочекуваните нови автомобили!

05 Март, 2013

Оглас за сексуални работнички на државен германски сајт за вработување!

Оглас за сексуални работнички на државен германски сајт за вработување!

05 Март, 2013

Што се би можел да купи  „Apple“-кога би сакал

Што се би можел да купи „Apple“-кога би сакал

05 Март, 2013

Голф 7- Автомобил на годината и за 2013 година!

Голф 7- Автомобил на годината и за 2013 година!

04 Март, 2013

Како да се инвестира: 10 совети од Ворен Бафет!

Како да се инвестира: 10 совети од Ворен Бафет!

04 Март, 2013

Епл работи на нов производ-паметен часовник!

Епл работи на нов производ-паметен часовник!

04 Март, 2013

Forbes: Карлос Слим повторно е најбогатиот човек во светот

Forbes: Карлос Слим повторно е најбогатиот човек во светот

04 Март, 2013

Малала Јусафаи и Бил Клинтон номинирани за Нобелова награда за мир

Малала Јусафаи и Бил Клинтон номинирани за Нобелова награда за мир

04 Март, 2013

Од 7-ми март се менува Facebook

Од 7-ми март се менува Facebook

04 Март, 2013

ФОТО: Страв и адреналин, топ 5 дестинации за секој авантурист!

ФОТО: Страв и адреналин, топ 5 дестинации за секој авантурист!

03 Март, 2013

ФОТО:Канцелариите на Гугл во Москва

ФОТО:Канцелариите на Гугл во Москва

03 Март, 2013

Детроит пред банкрот!

Детроит пред банкрот!

03 Март, 2013

ФОТО: Ужасните фиоки во кои живеат младите Јапонци

ФОТО: Ужасните фиоки во кои живеат младите Јапонци

03 Март, 2013

Земан: Наместо 40 илјади евра за претседателско пенкало-да се купат книги за учениците!

Земан: Наместо 40 илјади евра за претседателско пенкало-да се купат книги за учениците!

02 Март, 2013

Сеат Леон-Автомобил на годината за 2013 година

Сеат Леон-Автомобил на годината за 2013 година

02 Март, 2013

ФОТО: Новиот модел на Ламборгини експресно распродаден!

ФОТО: Новиот модел на Ламборгини експресно распродаден!

02 Март, 2013

63 метри висок, станбено деловен објект му се заканува на Берлинскот ѕид

63 метри висок, станбено деловен објект му се заканува на Берлинскот ѕид

02 Март, 2013

Неколку чудни работи кои се случуваат во Кина

Неколку чудни работи кои се случуваат во Кина

02 Март, 2013