27 Јануари, 2020
0.0220

Твитер се „запали“ по изјавата на Заев дека нема да дозволи криминалци, суетен новинар и педер да ја урнат Владата

Објавено во: Македонија 14 Август, 2019

Твитер заедницата буквално се „запали“, по изјавата на премиерот дека  нема да дозволи криминалци, суетен новинар и педер да ја урнат Владата. 

Со часови, не престануваа реакциите на граѓаните на социјалните мрежи, посебно твитерџиите со реакцијата на новинарот во моментот на кажување на зборот „педер“.

Еве дел од твитовите:
Можеби ќе ве интересира

Советничката од Левица во Град Скопје за препораките за загадување: Шилегов ни ја потценува интелигенцијата

Советничката од Левица во Град Скопје за препораките за загадување: Шилегов ни ја потценува интелигенцијата

Продолжува судењето за „Рекет“, дојде адвокатката на Катица Јанева

Продолжува судењето за „Рекет“, дојде адвокатката на Катица Јанева

Мила Царовска ќе предводи македонска делегација во Аушвиц

Мила Царовска ќе предводи македонска делегација во Аушвиц

Законот за јавно обвинителство влегува во Собрание без договор на власта и опозицијата

Законот за јавно обвинителство влегува во Собрание без договор на власта и опозицијата

Анелија Митрова: Да се искористи и потенцијалот на младите за иновации и социјално претприемништво

Анелија Митрова: Да се искористи и потенцијалот на младите за иновации и социјално претприемништво

Од денеска термални камери на скопскиот аеродром

Од денеска термални камери на скопскиот аеродром

МВР го знае администраторот на порнографската група ама не го кажува

МВР го знае администраторот на порнографската група ама не го кажува

И НА ВОДНО МОЖЕ ДА БИДЕ РИЗИЧНО - повреден планинар, а излетал и автомобилот што дошол да го спаси

И НА ВОДНО МОЖЕ ДА БИДЕ РИЗИЧНО - повреден планинар, а излетал и автомобилот што дошол да го спаси

На Вице Заев му пукна филмот: Ова во Ла Верита се конструкции и монтажи

На Вице Заев му пукна филмот: Ова во Ла Верита се конструкции и монтажи