22 Февруари, 2020
0.0226

Твитерџиите со бесни коментари: Вака му фаќаат сеир на Мицкоски

Објавено во: Македонија 12 Септември, 2018

„И тоа дочекавме, Јанко Бачев да биде поголем лидер од Христијан Мицкоски.“

„Уствари ставот на Мицковски е целосно пропорционален со неговото досегашно "лидерство". Бош.“ - ова се дел  од коментарите на Твитер заедницата која се вжешти по излагањето на лидерот на опозициската партија  ВМРО ДПМНЕ .

Христијан Мицкоски по неколку месечно неизлагање за ставот кој го има неговата партија им порача на симпатизерите да гласаат секој по свое убедување.

Во продолжение ова се топ коментарите со кои твитерџиите му „фаќаат“ сеир на опозицискиот лидер.
Можеби ќе ве интересира

Стево Пендаровски откри каква е неговата комуникација со Заев

Стево Пендаровски откри каква е неговата комуникација со Заев

ПЕНДАРОВСКИ ЗА ЈАНЕВА: Може се движeла и кон крстот на Водно

ПЕНДАРОВСКИ ЗА ЈАНЕВА: Може се движeла и кон крстот на Водно

ФОКУС НА ДЕНОТ: Aхмети сведочеше за „Монструм“, словенечки „Растодер“ се побуни за кокаинот

ФОКУС НА ДЕНОТ: Aхмети сведочеше за „Монструм“, словенечки „Растодер“ се побуни за кокаинот

СКОПЈАНКА ПРИЈАВИЛА: Исчезна нејзината 13 годишна ќерка

СКОПЈАНКА ПРИЈАВИЛА: Исчезна нејзината 13 годишна ќерка

НА МАЛОЛЕТНИК МУ ПРОДАЛА ВИНО, ТЕКИЛА И ВОТКА - заработи кривична санкција

НА МАЛОЛЕТНИК МУ ПРОДАЛА ВИНО, ТЕКИЛА И ВОТКА - заработи кривична санкција

Кирацовски симулираше како би реагирале ВМРО-ДПМНЕ на пехот со кокаинот

Кирацовски симулираше како би реагирале ВМРО-ДПМНЕ на пехот со кокаинот

НЕМА ДА ЛЕЖАТ ЗАТВОР - двајца криумчари на мигранти се трајно протерани од земјава

НЕМА ДА ЛЕЖАТ ЗАТВОР - двајца криумчари на мигранти се трајно протерани од земјава

Бујар Османи: Го посетив семејството на Хаки Азири, откако ме погоди нивното писмо

Бујар Османи: Го посетив семејството на Хаки Азири, откако ме погоди нивното писмо

ИСТОРИСКАТА ПРУГА ДО БУГАРИЈА - директорите договориле заеднички тим

ИСТОРИСКАТА ПРУГА ДО БУГАРИЈА - директорите договориле заеднички тим